ACCOUNT EXECUTIVE /Arthur media, s. r. o.

Arthur media, prestížna PR agentúra s viac než dvoma dekádami skúseností, otvára dvere pre nadšeného / nadšenú a šikovného / šikovnú kandidáta / kandidátku na pozíciu Account Executive. Ak si zbehlý / á v mediálnej komunikácii, public relations alebo marketingu a túžiš pracovať v priateľskom prostredí s reálnymi možnosťami kariérneho postupu, hľadáme práve teba! Ponúkame ti bohaté príležitosti na odborný rast  a oceníme tvoju kreativitu a nadšenie. Neváhaj a pridaj sa k nám!

Arthur media – je PR agentúra, ktorá vznikla už v roku 2004, dnes náš tím tvoria profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti public relations, krízovej komunikácie, public affairs a komunikačných stratégií. Okrem štandardného fullservisu v oblasti public relations sa venujeme aj tréningom mediálnej komunikácie a verejného vystupovania, ako aj správe obsahu sociálnych sietí.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

• pripravuje návrhy jednoduchých tlačových správ, článkov a vyjadrení pre médiá na základe pokynov priameho nadriadeného. Zabezpečuje ich distribúciu novinárom v regionálnych a národných médiách (printové médiá, rádio, TV, online),
• v rámci svojich kompetencií odpovedá na telefonáty a e-maily od novinárov,
• na základe pokynov nadriadeného pripravuje návrhy a následne realizuje prezentácie aktivít klientov na sociálnych médiách (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn atď.),
• na pravidelnej báze a na základe pokynov nadriadeného realizuje monitoring aktivít a článkov v médiách, ktoré sa týkajú prideleného klienta, vrátane jeho aktivít na sociálnych sieťach, ako napríklad Instagram, Facebook, LinkedIn atď.; výsledky monitoringu spracováva do reportov, ktoré distribuuje príslušným klientom, ako aj internému tímu agentúry,
• na základe pokynov nadriadeného organizuje a zúčastňuje sa na stretnutiach s klientami, zástupcami médií, s potenciálnymi klientmi a interným tímom. Je zodpovedný za tvorbu zápisu a zabezpečenie následných úloh, ktoré vyplynuli zo stretnutia,
• realizuje a zodpovedá za pridelené úlohy súvisiace s organizáciou eventov pre klientov, vrátane recallingu pozvaných hostí,
• aktívne sa zúčastňuje na eventoch organizovaných pre klientov, ako aj na podujatiach týkajúcich sa oblasti pôsobenia klientov,
• zúčastňuje sa na všetkých školeniach a seminároch určených a schválených priamym nadriadeným, s cieľom zvyšovať svoje odborné znalosti a zručnosti v oblasti Public Relations,
• aktívne sa zúčastňuje na interných brainstormingoch kreatívnych ideí.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie aspoň I. stupňa a základné znalosti v oblasti mediálnej komunikácie, public relations a/alebo marketingovej komunikácie,
• dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, dobrý písomný prejav v slovenskom jazyku vrátane výbornej znalosti gramatiky a schopnosť zostavovať písomné obsahovo jednoduché stanoviská pre rôzne druhy médií a pre rôzne cieľové skupiny,
• kreativita, aktívny prístup, chuť sa učiť nové veci,
• anglický jazyk na úrovni B2,
• MS Office (Word, Excel, Power Point) – užívateľská úroveň; používanie sociálnych médií na administrátorskej úrovni, znalosť nástrojov na plánovanie a vyhodnocovanie aktivít na sociálnych médiách,
• oceníme skúsenosti so strihaním reels a vytváraním grafík v programe Canva.

• Príjemné a priateľské prostredie – sídlime v rodinnom dome kúsok od Horského parku.
• kariérny rast a podpora zamestnancov v odbornom rozvoji; naši aktuálni Account Manageri u nás začínali ako Account Executive,
• u nás sa toho naučíte naozaj veľa, a to nielen od dlhoročných profesionálov z oblasti PR; agentúra svojich zamestnancov podporuje v rôznych školeniach a kurzoch,
• možnosť pracovať na trvalý pracovný pomer alebo živnosť (podľa preferencie),
• motivačné odmeny na základe dosiahnutých výsledkov,
• možnosť home office,
• uvítame aj tvojho psíka. 😀

Typ pracovnej ponuky: Živnosť
Miesto práce: Bratislava
Plat: základný plat 1 100 eur + odmeny
Dátum nástupu: 1. 7. 2024
Kontakt:
 all(at)arthurmedia.sk
Telefón: 0948 463 906
Web: https://www.arthurmedia.sk/