ACCOUNT EXECUTIVE / Arthur Media

Hľadá sa človek, ktorý bude zastrešovať PR komunikáciu  klientov PR agentúry Arthur Media! Budeš mať na starosti dennú agendu klienta, monitoring médií, komunikáciu s novinármi, návrh a realizáciu komunikačných aktivít, mediálnych kampaní, kampaní na sociálnych sietí, ako aj organizovanie tlačových konferencií. Dôležitá je ochota učiť sa nové veci a vyhovieť požiadavkám klientov 😉

Arthur Media je rodinná PR agentúra s viac ako 17-ročnými skúsenosťami. Sídli v Bratislave, v blízkosti Horského parku v rodinnom dome, v ktorom im robia spoločnosť aj dvaja psíkovia. Medzi ich aktuálnych klientov patrí napríklad ARRIVA, Simplea Financial Services, Terno, KRAJ, Interpolis Office Center, Deutsche Schule Bratisalva a ďalší.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • komplexný servis pre pridelených klientov,
  • navrhovanie komunikačných stratégií a PR aktivít,
  • komunikácia s klientmi, navrhovanie riešení podľa požiadaviek klienta,
  • navrhovanie možných riešení na základe predstáv a požiadaviek klientov,
  • plánovanie a organizovanie stretnutí s klientom,
  • rozvoj a budovanie dobrých vzťahov s klientom a externými dodávateľmi,
  • komunikácia s novinármi a inzertnými oddeleniami,
  • písanie tlačových správ, natívnych článkov, copywriting, práca so sociálnymi sieťami.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • schopnosť písať texty na rôzne témy a rôznych žánrov,
  • copywriting na sociálne siete,
  • proaktívny postoj k práci a proklientský servis.

Čo ponúkajú?

  • stabilnú prácu v PR agentúre,
  • office v rodinnom dome v pokojnej lokalite Starého Mesta v Bratislave,
  • príjemné prostredie a rodinnú atmosféru,
  • odmeny podľa aktivity,
  • školenia podľa záujmu.

Typ pracovnej ponuky:
Miesto práce: Bratislava
Dátum nástupu: apríl 2022

Plat: 0 € – informáciu žiadajte u zamestnávateľa
Email: info(at)arthurmedia.sk
Telefón: 0948 456 900
Webová stránka: https://www.arthurmedia.sk/