STÁŽISTA / STÁŽISTKA / Basta digital

Pridaj sa do tímu profesionálnych marketérov v Basta digital. Hľadáme študentky a študentov, ktorí vidia svoju budúcnosť v digitálnom marketingu, chcú rozširovať svoje obzory a získavať skúsenosti s prácou pre zaujímavých klientov. Ak máš chuť sa rozvíjať a vzdelávať v top výkonnostnej agentúre na Slovensku, neváhaj nám poslať životopis a motivačný list.

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy. Je osvedčený partner v segmentoch financie (banky, poisťovne, sprostredkovatelia), automotive (importéri, díleri), zdravie a krása (kliniky, nemocnice, ambulancie), cestovný ruch (hotely, CK), ako aj pre B2B a lead gen. Od roku 2006 pomáha pri globálnom raste slovenských firiem a pri vstupe medzinárodných klientov na CEE trhy.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • aktuálne sa môžeš realizovať v našom ACC tíme, kde využiješ svoje organizačné a komunikačné schopnosti pri práci s kolegami a klientami. Radi si ťa vezmeme pod ochranné krídla a pomôžeme ti v profesionálnom raste.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • si  v 4. alebo 5. ročníku a máš aspoň základnú orientáciu v online marketingu,
  • zvládneš pracovať cca 20 hodín týždenne,
  • máš neuhasiteľný smäd po nových vedomostiach,
  • chceš pracovať so špičkovými marketérmi na praktických zadaniach.

  • Prácu na projektoch pre lídrov vo svojom segmente (Albi, Baumit, Dôvera, Volvo, Finax, Hyundai, Popradské, Tatra banka, TUI Reisecenter, UNIQA, UPC…), pri ktorej  sa môžeš učiť od špičkových marketériek a marketérov,
  • vedenie od mentorov,
  • vyšperkované procesy a návody,
  • prístup k širokej palete nástrojov, v ktorých ťa naučíme pracovať.

Typ pracovnej ponuky: Stáž
Miesto práce: Bratislava
Plat: od 5,5 € brutto/hod.
Kontakt: praca(at)bastadigital.com

Web: https://bastadigital.com/

Ak sme ťa naladili a nevieš sa dočkať, pošli nám svoj životopis a motivačný list, aby sme si dohodli stretnutie. Osobne prejdeme tvoje zručnosti a možnosti spolupráce.