FREELANCER/KA / BAUER MEDIA SLOVAKIA

Zaži vzrušujúci svet médií s Bauer Media Slovakia! Ponúkame príležitosť pre kreatívnych študentov zapojiť sa do nášho dynamického tímu a podieľať sa na tvorbe audiovizuálneho obsahu, spravovať kampane na sociálnych sieťach a spolupracovať na originálnych projektoch. Čaká ťa balík benefitov, flexibilný pracovný čas a príjemné pracovné prostredie. Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou najpočúvanejších rádií na Slovensku!

Bauer Media Slovakia – je najsilnejšou mediálnou audio skupinou na Slovensku, ktorá exkluzívne poskytuje služby v oblasti predaja komerčného priestoru na frekvenciách Rádia Expres, rádia Melody, rádia Europa 2 a Rádia ROCK, na ich internetových stránkach, sociálnych sieťach a na podcastovom portáli Podmaz.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • navrhovať, vytvárať a spravovať audiovizuálny, grafický a textový obsah pre naše sociálne siete,
  • editovať videá, fotografie a iný obsah,
  • nasadzovať a spravovať kampane na sociálnych sieťach,
  • spolupracovať s kolegami zo všetkých rádií na tvorbe nového originálneho obsahu,
  • tvoriť a realizovať online marketingové stratégie.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii,
  • skúsenosť so správou sociálnych sietí a tvorbou obsahu (najmä Reels),
  • dobrá znalosť slovenčiny,
  • základná práca s videom (točenie na mobil, strih v CapCute),
  • kreativita a organizovanosť,
  • prinášanie nových nápadov,
  • schopnosť zorganizovať si prácu,
  • priateľská povaha a radosť z práce s ľuďmi,
  • chuť a schopnosť tvoriť originálny obsah denne.

  • Balík benefitov vrátane karty Multisport, jazykové kurzy počas pracovnej doby, lístky na kultúrne podujatia, teambuildingové aktivity, Deň zdravia, neobmedzený prísun kofeínu….a mnoho ďalších,
  • odborné školenia,
  • možnosť využitia hybridného modelu práce (home office),
  • 3 dni bonusovej dovolenky a 2 sick days,
  • rádio raňajky každý kvartál.

Typ pracovnej ponuky: Freelance
Miesto práce: Bratislava
Plat: od 1900€ / mesiac
Dátum nástupu: ihneď
Kontakt: dominika.cergelova(at)bauermedia.sk, job(at)bauermedia.sk
Web: https://bauermedia.sk/