ONLINE MARKETINGOVÝ/Á ŠPECIALISTA/ ŠPECIALISTKA / COLAB

Hľadáme marketingového čarodejníka pre našu dynamickú firmu! Staň sa súčasťou Colabu a prinášaj nové trendy do sveta CNC strojov. Ak si kreatívny/a študent/ka marketingu, ovládaš WordPress a máš chuť formovať online stratégiu, táto príležitosť je pre teba!

Colab – Dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá sa zaoberá predajom a servisom CNC strojov ako aj samotnou výrobou v SR a v zahraničí.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • vytváranie a správa pridelenej web stránky a tiež ďalšie online určené marketingové a komunikačné nástroje spoločnosti,
  • vyhodnocovanie štatistiky návštevnosti a správania sa užívateľov týchto webových stránok,
  • sledovanie najnovších trendov v online marketingu a predkladáš návrhy na zlepšenie online marketingových a komunikačných aktivít spoločnosti,
  • práca na tvorbe a optimalizácii online reklamných kampaní,
  • implementácia stratégie pre social media kanály spoločnosti.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • kreatívny/a ambiciózny/a študent/ka 3.- 5. ročníka marketingu,
  • znalosť open source plarformy WordPress, schopnosť vytvoriť stránku v tomto systéme (nie kódovanie),
  • ovládanie nástrojov on-line marketingu,
  • skúsenosti s používaním analytických nástrojov v on-oline prostredí,
  • perfektná znalosť slovenského jazyka slovom aj písmom,
  • kreativita,
  • komunikačné zručnosti.

Plat: 0 € – dohodou
Miesto: Trnava

Kontakt: colab(at)colab.sk
Web: https://colab.sk/