SOCIAL MEDIA ASSISTANT / Dedoles

Stalo sa Ti niekedy, že sa Ťa niekto spýtal, prečo tráviš toľko času na tom Instagrame, TikToku či Facebooku? Teraz ti ponúkame skvelú obhajobu: „Pracujem.“ Ak si majster (nie svetla), ale sociálnych sietí  spoločnosť Dedoles do svojho content tímu potrebuje ďalších zvedavých, uletených ľudí plných skvelých nápadov.

Dedoles je neustále sa rozrastajúci slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 22 krajinách sveta. Večne dobre naladený Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nich mali ich skvelí zákazníci radosť.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • správa sociálnych sietí,
  • komunikácia s Dedoles fanúšikmi, reagovanie na komentáre,
  • písanie textov k postom, headliny, krátke články – v spolupráci s copywritermi
  • tvorba video a foto obsahu na sociálne siete (Tiktok, Instagram, YouTube, Facebook),
  • podieľanie sa na príprave a organizácii eventov,
  • pravidelný monitoring trhu, sledovanie konkurencie a aktuálnych trendov v miestnom i medzinárodnom online i offline priestore,
  • dodržiavanie vopred určených cieľov,
  • zabezpečenie toho, aby sa Dedoles stratégie a hodnoty odrážali vo všetkých kampaniach.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • ľudský a profesionálny prístup,
  • dobré komunikačné schopnosti,
  • kreatívny, energetický a tímový duch,
  • orientácia vo svete módy, umenia, trendov a sociálnych sietí,
  • časová flexibilita,
  • spoľahlivosť a zodpovednosť,
  • multitasking,
  • schopnosť pracovať pod tlakom a v stresových situáciách,
  • Teams, Outlook, Word, Excel, Powerpoint – pokročilý,
  • Adobe Photoshop alebo iný grafický program – výhodou,
  • Zoomsphere, Kontentino alebo iné – výhodou.

Čo ponúkajú?

  • tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci,
  • okrem toho budeš mať množstvo benefitov, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Typ pracovnej ponuky: na dohodu (brigády), internship, stáž
Miesto práce:
Karadžičova 8, Bratislava
Dátum nástupu: ASAP

Plat:  5 EUR/hod.
Kontaktná osoba: Mgr. Juliána Novotná
Webová stránka: https://www.dedoles.sk/

Viac informácií o ponuke nájdeš na: https://www.profesia.sk/praca/dedoles/O4326270