JUNIOR DIGITAL PERFORMANCE SPECIALIST / DIGILINE, spol. s r.o.

Chceš rozbehnúť kariéru v digitálnom marketingu? DIGILINE, najvýkonnejšia digitálna agentúra na Slovensku, hľadá nadšeného kandidáta pre PPC kampane. Ak ťa baví digitál, chceš sa učiť od tých najlepších a pracovať v dynamickom prostredí, pridaj sa k nám a rozvíjaj svoje schopnosti!

DIGILINE, spol. s r.o. – je Google Premium Partner, člen ADMA a IAB Slovakia, je ekonomicky najvýkonnejšou digitálnou agentúrou na Slovensku dlhodobo od roku 2019 až 2023, je dcérskou spoločnosťou UNIMEDIA, dlhodobej jednotky medzi mediálnymi agentúrami.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • pomoc pri plánovaní, implementácii a správe PPC kampaní na platformách ako Google Ads, Facebook Ads, a iných,
  • monitorovanie a optimalizácia kampaní na základe výkonnostných parametrov a analytických nástrojov,
  • príprava pravidelných reportov o výkonnosti kampaní a identifikácia príležitostí na zlepšenie,
  • udržiavanie aktuálnych znalostí o trendoch v digitálnom marketingu a PPC,
  • spolupráca s performance a account teamom pri tvorbe stratégií a mediálnych plánov,
  • zabezpečenie fakturácie kampaní,
  • komunikácia s klientami.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • máš záujem o digitálny marketing a túžiš rozvíjať svoje schopnosti v oblasti PPC,
  • ak máš len základné znalosti online marketingu, ale máš chuť sa vypracovať,
  • máš chuť sa učiť, vzdelávať a sledovať trendy ; tvojou úlohou bude realizácia online kampaní, ich vyhodnocovanie, práca s reklamnými a analytickými systémami a komunikácia s klientmi,
  • máš chuť sa učiť a rada/rád by si začal/a kariéru v digitálnom marketingu,
  • radi Ti podáme pomocnú ruku a naučíme Ťa všetko potrebné,
  • očakávame od teba zodpovednosť, že ťa digitál skutočne baví a svojich kolegov aj klientov budeš obohacovať o nové nápady v online marketingu, budeš sledovať trendy a následne ich aplikovať v praxi,
  • oceníme tvoj zodpovedný prístup, chuť sa učiť a neustále napredovať,
  • máme aj zahraničných klientov a používame veľa medzinárodných nástrojov, angličtina je dôležitá,
  • nemčina a iné jazyky ti môžu pomôcť získať osobnejší vzťah s budúcimi klientmi.

Čo ponúkajú:

Kultúra:

  • Atraktívne pracovné prostredie s hybridným „office-om“ (50:50 /mesiac),
  • neformálna pracovná atmosféra a pracovné vzťahy,
  • priateľské prostredie podporujúce sebarealizáciu a osobný a profesionálny rast,
  • perspektívne zamestnanie v top slovenskej agentúre,
  • prístup k rozsiahlym znalostiam a know-how Neformálna pracovná atmosféra a pracovné vzťahy.

Príležitosti:

  • Pravidelné prezentovanie noviniek ako aj zaujímavých tém, ktorého môžeš byť súčasťou,
  • účasť na zaujímavých konferenciách a profesijných stretnutiach,
  • pravidelné agentúrne raňajky a teambuildingové aktivity,
  • možnosti rozbehnúť nový projekt, alebo sa k novým projektom pripojiť.

Odmena a ocenenie:

  • Poukážky na relax a kultúru,
  • preplatenie predplatného cestovného lístku na MHD (Bratislava),
  • notebook a mobilný telefón,
  • polročné bonusy vo forme 13. a 14. platu.

Typ pracovnej ponuky: živnosť, TPP
Miesto práce: Kalinčiakova 33, Bratislava
Plat: 1300 €
Dátum nástupu: 1.9.2024
Deadline na prejavenie záujmu: 10.8.2024
Kontakt:
denis.rak(at)digiline.sk
Web: https://www.digiline.sk/