LEKTOR DIGITÁLNEJ GRAFIKY NA LETNÚ ŠKOLU / Hemisféra

Baví ťa práca s deťmi? Máš rád/a inovatívny prístup vo vzdelávaní? Chceš získať cenné skúsenosti do svojho CV? Obľubuješ spoločenské či digitálne hry? Si tak trochu kreatívec? Hemisféra hľadá do svojho tímu lektorov so skúsenosťami v 2D alebo 3D grafickej tvorbe s entuziazmom pre hru. Keďže lektor má zodpovednosť za deti, hľadáme dospelých ľudí od 18 rokov.

Hemisféra ľavá o.z. sa venuje už deväť rokov vzdelávaniu detí a dospelých v oblasti digitálnych technológií. Vytvorila komplexnú vzdelávaciu platformu v oblasti herného vývoja a združuje široké spektrum ľudí, ktorí sa venujú nielen tvorbe počítačových hier.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • budeš mať zodpovednosť za skupinu detí od 10 do 15 rokov a za ich vzdelanie v rámci obsahu tábora,
  • budeš deťom pomáhať orientovať sa v tom, čomu sa na tábore môžu venovať – usmerňovať ich pri výbere úloh a práci na svojich hrách,
  • v zmysle gamifikácie rešpektujeme detskú slobodu a podporujeme ich vzdelávanie v tom, čo ich najviac zaujíma.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • komunikatívnosť, spoľahlivosť, kreativita,
  • dochvíľnosť, aktívny prístup, empatia,
  • predchádzajúce skúsenosti s prácou s deťmi výhodou,
  • skúsenosť s tvorbou v grafických programoch ako Blender, Krita či Photoshop je podmienkou,
  • pred lektorovaním na letnej škole je potrebné absolvovať školenia, ktoré ti poskytnú potrebné zručnosti.

  • Mladý kolektív vzdelávacej organizácie so záujmom pre nové nápady,
  • sebarozvoj – bezplatné vzdelanie a workshopy v rôznych digitálnych oblastiach,
  • radi sa hráme hry – digitálne, stolové či rolové – takže ak si tiež hráčik, budeš medzi svojimi 🙂
  • možnosť profesijného rastu – otvorená ponuka stať sa súčasťou ďalších projektov Hemisféry, zapojiť sa do promo aktivít, tvorby obsahu, komunitných eventov podľa toho, čo ťa zaujíma,
  • zľavy na produkty Hemisféry a partnerských organizácií pre tvojich členov rodiny.

Typ pracovnej ponuky: skrátený úväzok
Miesto práce: office (Bratislava, Žilina)
Plat: 72 – 72 € / deň – 360 eur za jeden turnus = 5 dní
Dátum nástupu: ihneď
Web: https://growni.sk/praca/hemisfera-s-r-o