Digital Media Specialist / Starmedia Co.

  • Dátum zverejnenia:22. apríla 2021
  • Prihlásiť sa do: 31. mája 2021
  • Zobrazenia 184
0 Applications
Popis ponuky:

Máš dokonalý prehľad o médiách a aktuálnych digitálnych trendoch? Nemáš žiadny problém s prezentovaním digitálnych stratégií, máš skúsenosti v oblasti digitálu a vo svete sa vďaka svojim výborným komunikačným zručnostiam nestratíš? Tak potom spoločnosť Starmedia Co. hľadá do svojho tímu možno práve teba!

Spoločnosť Starmedia Co. patrí do komunikačnej skupiny silných značiek s názvom Publicis Groupe pôsobiacej v 100 krajinách sveta. Zaoberá sa tvorbou komunikačných konceptov založených na kreatívnom prístupe k dátam, ktoré prinášajú merateľné výsledky.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • analyzovanie, plánovanie a nákup v oblasti digitálnych médií a formátov,
  • poskytovanie konzultácií pri témach, ktoré sa týkajú online platforiem a kreatívnych podkladov klientov,
  • vzdelávanie v oblasti digitálnych médií a skúšanie nových formátov,
  • manažovanie a koordinácia kampaní na dennej báze je Vaše druhé “ja” (pojmy ako PPC, RTB a display, iné nové formáty a systémy budúcnosti sú starí kamoši a veľmi dobre si rozumiete),
  • koordinácia a celoročné nastavovanie KPIs a benchmarkov pre kampane,
  • online rozpočty a ich optimalizácia,
  • vyhodnocovanie a reporty výsledkov Vašich digitálnych kampaní.

Požiadavky kandidáta / kandidátky:

  • skúsenosti v oblasti digitálu a performance marketingu  (či už v agentúre alebo ako freelancer),
  • skvelé komunikačné zručnosti,
  • skúsenosť s prezentovaním digitálnych stratégií,
  • skúsenosti s výkonnostným marketingom,
  • dokonalý prehľad o médiách a  digitálnych trendoch (nie je to len o práci ale je to aj Váš lifestyle),
  • ambícia rásť a zdokonaľovať sa v tom čo robíte,
  • samostatnosť a  zodpovedný prístup k práci, efektívne využitie času,
  • anglický jazyk (slovom aj písmom) na pokročilej / plynulej úrovni,
  • dokonalý time management.

Spoločnosť hľadá aj študenta / študentku, ktorý/á vie popri štúdiu pracovať na full-time.

Čo ponúkajú?

  • 20 rokov skúseností, medzinárodné know-how,
  • super kolegov a tím plný špecialistov na médiá, marketing a dáta,
  • možnosť byť súčasťou rodiny Kreator group (WLB, Socialist, Leopard Production, Digitask, Data Science),
  • príležitosť učiť sa nové veci a vylepšovať sa v tom, čo Vám už ide,
  • starostlivosť o zamestnancov z hľadiska ich kariérneho a osobného rozvoja,
  • legendárne agentúrne akcie.

Mieste práce: Bratislava
Dátum nástupu: ihneď
Finančné ohodnotenie: 0 €  Finálna výška mzdy je vecou osobného dohovoru a bude sa odvíjať od schopností  kandidáta / kandidátky a spôsobu uzatvorenej dohody.
Kontakt: frederika(at)starmedia.sk