CONTENT EDITOR / Ketos HiFi & High End audio a video

Rád surfuješ po slovenských, ale aj zahraničných e-shopoch? Zaujímalo ťa niekedy ako sa pripravuje obsah pre internetový obchod? Do mladého tímu sa hľadá posila, ktorá pomôže manažovať, ale aj tvoriť obsah pre B2B/B2C internetový obchod. Tvojim poslaním bude odprezentovať celému Slovensku aj Česku  audio a video produkty spoločnosti Ketos HiFi & Hugh End audio a video v tom najlepšom svetle.

Ketos HiFi & High End audio a video je popredným dodávateľom prémiovej audio a video techniky na Slovensku s viac ako 20 ročnými skúsenosťami. Zameriava sa primárne na B2B, ale aj B2C predaj a prvotriednu podporu pre obchodných partnerov, firmy, architektov a koncových zákazníkov.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • práca s produktami v oblasti prémiovej audio a video techniky (reproduktory, zosilňovače, prehrávače, príslušenstvo),
  • tvorba pútavých popisov, ktoré vedia vyniknúť nielen pre návštevníkov webu, ale aj pre vyhľadávače (SEO),
  • získavanie a manažovanie materiálov od výrobcov (obrázky, videá, katalógy, …),
  • dodatočné úpravy produktových kariet,
  • formátovanie a publikovanie článkov od copywritera.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • veľmi dobrá úroveň slovenského jazyka,
  • schopnosť samostatne, príp. pomocou prekladačov prekladať anglické texty (úroveň B2),
  • analytické myslenie pri práci s informáciami,
  • spoľahlivosť a cit pre detail,
  • orientácia v HTML & CSS, skúsenosti s copywritingom a SEO sú výhodou (ale nie po podmienkou).

Čo ponúkajú?

  • možnosť práce z domu (home-office) po zaučení,
  • občerstvenie na pracovisku (voda, káva, čaj),
  • príležitosť testovať a používať vystavenú audio/video techniku,
  • zamestnanecké zľavy,
  • mladý a priateľský kolektív.

Typ pracovnej príležitosti: brigádnická činnosť
Miesto práce:
Bratislava, Pluhová 40/A
Dátum nástupu:
ASAP
Plat: 6
E-mail: jakub.srna(at)avintegra.sk
Telefón: 0917 213 628
Webová stránka: https://www.ketos.eu/default.asp

Pozícia je ideálna pre mladých ľudí, študentov, ale aj absolventov akéhokoľvek odboru. Ak sa chceš naučiť niečo nové v oblasti internetového predaja, copywritingu, SEO, alebo práce s HTML/CSS, pošli svoj životopis na vyššie uvedenú adresu.