JUNIOR ŠPECIALISTA PRE MARKETING A PR / Kolégium Antona Neuwirtha

Rozširujeme náš marketingový tím! Ak ťa baví marketingová komunikácia, rád/a prinášaš kreatívne nápady a chceš sa podieľať na rozvoji projektov pre vzdelávanie na Slovensku, táto ponuka je pre teba.

Kolégium Antona Neuwirtha vzniklo v roku 2009 ako nezávislá vzdelávacia inštitúcia, ktorej cieľom je formovať mladých ľudí v duchu kresťanských hodnôt a kultúrneho odkazu západnej civilizácie.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • tvorba komunikačných stratégií a kampaní pre vzdelávacie projekty,
  • vytváranie grafických dizajnov pre online a offline kampane (Canva Pro),
  • e-mail marketing – tvorba obsahu e-mailových kampaní, newsletterov, správa databázy kontaktov (Mailchimp),
  • tvorba obsahu pre sociálne siete a webové stránky vzdelávacích programov,
  • správa webových stránok (WordPress, Wix),
  • komunikácia s externými dodávateľmi (tlačoviny, merch),
  • podpora fundraisingových kampaní,
  • podieľanie sa na organizácii podujatí (DOD a pod.).

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • má pozitívny vzťah k tvorivému procesu, je kreatívny,
  • ovláda základy tvorby dizajnu,
  • rád píše a edituje texty,
  • je spoľahlivý a flexibilný,
  • je komunikatívny a vytrvalý,
  • rýchlo sa učí, je proaktívny a nebojí sa výziev,
  • je technicky zdatný a nebojí sa googliť 🙂,
  • má dobrý vkus a cit pre krásu, záleží mu na profesionálnej vizuálnej prezentácii značky,
  • môže nastúpiť ihneď a spolupracovať s nami full-time (na živnosť).

Čo ponúkajú:

  • Mladý, priateľský tím,
  • kancelária v kaštieli z 18. storočia v Ivanke pri Dunaji,
  • flexibilný pracovný čas,
  • práca na diele s poslaním, ktorá prispieva k zmysluplnej zmene života ľudí (detí, študentov aj dospelých) na celom Slovensku,
  • prístup k interným akademickým prednáškam a školeniam.

Plat: 1100 eur
Miesto: Bratislava

Kontakt: patricia.mrazkova(at)kolegium.org
Web: https://kolegium.org/