Letná výzva: OFFICE V KUFRI

Traja Slováci získajú príležitosť precestovať celý svet a zažiť dobrodružstvo a adrenalín na vlastnej koži – a ty môžeš byť medzi nimi!

Startitup a cestovná kancelária BUBO spúšťajú projekt Office v kufri – súťaž, kde sa 3 ľudia môžu stať Startitup dobrodruhmi, ktorí ako BUBO sprievodcovia spoznajú celý svet. Týmto ľuďom navždy zmeníme život – navštívia vysnívané destinácie a dostanú zaplatené za to, o čom môže väčšina Slovákov len snívať.

Zbaľ office do kufra: Traja Startitup dobrodruhovia si zbalia svoj office do kufra a presunú si ho na rozličné svetové kontinenty. Tvoj život sa otočí o 180 stupňov. Žiadne mítingovky, už len skvelé zážitky, exotika a nepoškvrnená divočina.

Takmer každý Slovák má svoj cestovateľský sen – či sú to pieskové pláže v tropickom Karibiku, husté džungle v divokej Indonézii alebo neobjavené mestá a kultúry vo vzrušujúcej Južnej Amerike. Teraz je ten čas si ich splniť.

A keď sa vrátiš, priletíš s kufrom, zážitkami a skvelým štartom do nového života – o svojich zážitkoch porozprávaš v Startitup podcaste ZmUPované, dostaneš priestor na našich sociálnych sieťach a dokážeme ti tak pomôcť aj v tvojom rozbehu, ak by si chcel skúsenosti premeniť na úspešnú kariéru travel blogera.

 🌴   Ako sa zapojiť?

→ Natoč na smartfón 1-minútové video, ako keby si robil Reels na Instagram. Vyber si svoju obľúbenú destináciu a minútu o nej rozprávaj.

Vieme, minúta je krátka. Využi ju preto naplno – rátať sa musí každá sekunda. Kreatívne, pútavo, plné kľúčových údajov a funfactov – presne to, čo by si ľuďom hovoril ako Startitup dobrodruh.

Video pošli do 23. 6. na officevkufri(at)startitup.sk.

⚠️ Pozor! Toto nie je pohodový výlet do lesa

Ako Startitup dobrodruh sa budeš presekávať džungľou v Papua-Novej Guinei, ktorá je od Slovenska vzdialená 14 000 km.

Budeš objavovať divoký podmorský život v Thajsku, sprevádzať po obvodoch kráterov driemajúcich islandských sopiek alebo liezť na tisícročia zamrznuté a nebezpečné štíty najvyšších hôr sveta.

Office v kufri je príležitosť zažiť tie najväčšie zážitky tvojho života.

Viac informácií o ponuke nájdeš na: https://www.startitup.sk/officevkufri/

Zdieľaj článok

Pridaj komentár