MARKETINGOVÝ / Á ŠPECIALISTA / ŠPECIALISTKA JUNIOR / LORMAP s.r.o.

Do nášho tímu hľadáme kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam, zvedavého, tvorivého, komunikatívneho, empatického, ambiciózneho a vnímavého.

LORMAP s.r.o. – je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákaziek v rôznych odvetviach hospodárstva, v oblasti zvárania potrubí, konštrukčných prác, výroby atď. Je významným dodávateľom odborníkov v oblasti elektrotechniky, stavebníctva, zváračských a pomocných prác. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • príprava a realizácia marketingových a PR aktivít,
  • návrh a realizácia marketingovej stratégie,
  • podieľanie sa na inováciách produktov,
  • zodpovednosť za budovanie a postavenie značky na trhu,
  • návrhy nových komunikačných kanálov,
  • zodpovednosť za kvantitatívne a kvalitatívne prieskumy,
  • obsluhovanie web stránky (webflow),
  • spracovanie analýz trhu a prehľad o aktuálnych trendoch,
  • tvorba contentovej stratégie a contentu,
  • on-line marketing.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • dobré komunikačné zručnosti,
  • záujem o prácu s ľuďmi, profesionálne vystupovanie,
  • prax, vytrvalosť a odolnosť,
  • flexibilitu,
  • pozitívny a aktívny prístup k práci,
  • schopnosť pracovať v tíme aj samostatne a prijímať úlohy od nadriadených,
  • vzdelanie: marketing, manažment,
  • študent vysokej školy,
  • vysokoškolské I. stupňa,
  • vysokoškolské II. stupňa.

Čo ponúkajú:

  • Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú,
  • stravné lístky,
  • firemný notebook, služobný mobil,
  • teambuilding,
  • možnosť rýchleho kariérneho rastu podľa plnenia stanovených cieľov,
  • prostredie rodinnej spoločnosti.

Typ pracovnej ponuky: plný úväzok
Miesto práce: Nové Zámky
Plat: od 1 100 EUR / mesiac (v závislosti od praxe)
Dátum nástupu: ihneď
Kontakt:
Martina Lörinczová, MBA
Telefón: +421 949 374 383

Web: https://www.lormap.com/