MARKETING / CONTENT CREATOR / Madviso

Chceš získať cenné skúsenosti zo sveta online marketingu a e-commerce už počas školy? Pre študentov nekončiacich ročníkov otvárame pozíciu Marketing Manager — entry. Pod naše krídla si radi vezmeme šikovného študenta marketingu, žurnalistiky alebo príbuzných odborov na stáž s možnosťou dlhodobej spolupráce po úspešnom zaučení.

Madviso – je fullservisová marketingová agentúra so sídlom v Bratislave na známej adrese Leškova 8. Poskytuje marketingové služby, tvorí e-shopy na mieru či na prenájom. Máme vlastnú e-commerce platformu Midasto, ktorú neustále zdokonaľujeme. Ich klientami sú veľké i malé firmy, e-shopy a kopec práce máme i na vlastných projektoch.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • administrácia e-shopov a webstránok na platforme Midasto a iných CMS,
  • tvorba a publikovanie článkov,
  • príprava newsletterov,
  • pomoc so správou sociálnych sietí,
  • pomoc so správou PPC kampaní,
  • analýza kľúčových slov a pomoc so SEO,
  • research a práca s databázou,
  • pomoc pri správe obsahu e-shopov a webstránok,
  • nadväzovanie kontaktov s partnermi, podujatiami, konferenciami,
  • tvorba jednoduchej grafiky,
  • pomoc s rôznymi zadaniami.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • dostupnosť v Bratislave aj počas letných prázdnin,
  • ochota odpracovať 80-hodín mesačne,
  • nadšenie pre e-commerce a online marketing,
  • práca inhouse v kancelárii. (na Home Office sa toho veľa nenaučíš),
  • všeobecný prehľad a základné marketingové zručnosti,
  • ovládanie práce s Google Workspace,
  • práca s textom a administráciou CMS,
  • 100 % slovenská gramatika,
  • jednoduchá práca s grafikou a export fotiek na správnu veľkosť,
  • schopnosť rýchlo sa učiť,
  • zodpovednosť za zverené úlohy a ich plnenie,
  • svedomitá dochádzka – radi by ste ťa videli aspoň 3x týždenne, alebo podľa toho ako ti to dovoľuje škola,
  • dobré komunikačné zručnosti a proaktívny prístup pri riešení problémov,
  • kultivovaný ústny a písomný prejav,
  • schopnosť kriticky a konštruktívne myslieť, orientácia na detail,
  • pozitívny prístup a tímový duch,
  • akékoľvek predchádzajúce skúsenosti s prácou v e-commerce a marketingu výhodou.

  • Reálne zadania a prácu, pri ktorej sa nemusíš obávať stereotypu.
  • Priestor na všestranný rozvoj.
  • Príjemné pracovné prostredie s vlastným miestom, výkonným PC, dvoma monitormi a nekonečným prísunom kávy.
  • Fixnú odmenu za stáž v rozsahu 80 hodín vo fáze zaúčania, kedy získavaš cenný čas senior kolegov. Po zaučení v prípade záujmu možnosť stať sa členom tímu a pracovať formou brigády.

Typ pracovnej ponuky: stáž
Miesto: Bratislava
Plat: 200 €

Viac informácií:  https://pretlak.com/job/madviso-sro/