DIGITAL MEDIA SPECIALIST JUNIOR / MADWIRE, s. r. o.

Ak ťa zaujíma svet online reklamy a chceš naštartovať, alebo rozvíjať svoju kariéru práve v tomto odvetví, tak si na správnej adrese. Spoločnosť Madwire hľadá posilu do svojho programatického teamu – WeProgrammatic, ktorej úlohou bude navyšovanie peňažných výnosov z predaja reklamného priestoru na portfóliu webov našej spoločnosti.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • tvoja pracovná náplň bude rôznorodá a určite nie jednotvárna,
  • radi sa rozprávame s číslami, sledujeme reporty o výkonnosti reklamných plôch, občas nám z toho vypadne zaujímavý graf,
  • často komunikujeme s reklamnými agentúrami, testujeme nové formáty a technológie, navrhujeme nové reklamné plochy,
  • každý mesiac pripravujeme fakturačné podklady pre naše finančné oddelenie,
  • komplikované? vôbec nie; pomáhajú nám v tom najnovšie reklamné technológie; avšak aby ťa programatik bavil, je skvelé mať pozitívny vzťah k číslam a analytike, ale nie je všetko iba o číslach,
  • efektívny Yield manažér rozumie aj dizajnu webov a užívateľskému správaniu sa na nich – ak máš skúsenosti s UX, prípadne s PPC kampaňami, tak tieto skúsenosti určite zúročíš aj v našom teame.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • HTML základy,
  • Microsoft Excel (tabuľky, grafy, vášeň pre analytiku),
  • teamový hráč,
  • skúsenosti s PPC (Pay per click) kampaňami a UX výhodou,
  • iné znalosti: HTML, Microsoft Excel.

Čo ponúkajú:

  • Práca s najnovšími reklamnými technológiami,
  • flexibilný pracovný čas,
  • možný home-office,
  • online školenia a konferencie organizované najväčšími reklamnými sieťami (Google, AdForm…).

Typ ponuky: plný úväzok živnosť
Miesto: Pradiareň 1900, Bratislava
Termín nástupu: dohodou ASAP
Plat:
1200 EUR – platové podmienky ti veľmi radi upresníme na pohovore, záleží od tvojich skúseností.