SOCIAL MEDIA CONTENT CREATOR / MARKÍZA – SLOVAKIA, spol. s.r.o.

Staň sa tvárou kreatívneho tímu Skupiny Markíza! Hľadáme talentovaného tvorcu foto a video obsahu, ktorý oživí naše sociálne siete priamo z miest, kde vznikajú naše najobľúbenejšie show a seriály. Ponúkame dynamické pracovné prostredie, kde sa určite nebudeš nudiť, a príležitosť rásť v srdci mediálneho sveta!

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • vytváranie foto a video obsahu pre sociálne siete priamo na miestach nakrúcania našich shows či seriálov,
  • postprodukcia zhotoveného obsahu,
  • dodanie finálnych výstupov vo vopred dohodnutom termíne,
  • spolupráca so Social media oddelením,
  • účasť na brainstromingových stretnutiach k projektom TV Markíza.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • skúsenosti s používaním nástroja Capcut na úpravu videí,
  • schopnosť titulkovať videá,
  • schopnosť vytvárať obsah pomocou mobilného telefónu aj kamery,
  • flexibilita v čase a ochota cestovať,
  • vlastná technika – zrkadlovka (výhodou).

Čo ponúkajú:

  • U nás sa nudiť rozhodne nebudeš,
  • ocitneš sa v epicentre mediálneho sveta,
  • spoznáš TOP profíkov,
  • budeš mať možnosť pohybovať sa v štúdiách a to dokonca aj pri LIVE vysielaní,
  • atmosféra „telky“ ťa doslova zhltne,
  • možnosť kariérne rásť,
  • Voyo predplatné.

Typ ponuky: živnosť
Miesto: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Plat: 0€ – dohodou
Nástup: podľa dohody
Viac informácií: https://www.profesia.sk/praca/markiza-slovakia