REDAKTOR/KA / News and Media Holding a.s.

Jeden z najčítanejších denníkov Plus JEDEN DEŇ hľadá do svojho tímu dynamického regionálneho reportéra/rku. Na tejto pozícii budeš monitorovať dianie v bratislavskom regióne, písať o aktuálnych udalostiach a zachytávať príbehy ľudí tak, aby zaujali svojich čitateľov.

Spoločnosť News and Media Holding, a.s. (NMH) začala svoje pôsobenie na slovenskom mediálnom trhu v roku 2015 zlúčením spoločností TREND Holding, TREND Representative, Centrum Holdings, SPOLOČNOSŤ 7 PLUS a MEDIA MAGAZÍN. V najväčšom multimediálnom dome na Slovensku tvoria písaný, obrazový a video obsah a doručujeme ho našim čitateľom prostredníctvom 26 tlačených titulov, 24 obsahových webových stránok, navyše prevádzkujeme 3 freemailové weby, 3 firemné weby a cez dva tucty profilov na sociálnych sieťach.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • vyhľadávať aktuality a témy vhodné na publikovanie,
  • vyhľadávať, budovať a udržiavať kontakty potrebné na prípravu správ a analýz, spolupracovať so zdrojmi pri príprave materiálov,
  • koordinovať svoju činnosť s ďalšími reportérmi a editormi.

Požiadavky na kandidáta/kandidátku:

  • orientácia na webe a sociálnych sieťach,
  • flexibilita a schopnosť pracovať v časovom strese,
  • je výhodou, ak máš prax v printových a online médiách,
  • oceníme tvoje skúsenosti z iného denníka, no nie sú podmienkou,
  • fotografovanie – Základy,
  • foto / Video editácia – Základy,
  • Content management system (CMS) – Mierne pokročilý,
  • WoodWing – Mierne pokročilý.

Čo ponúkajú?

  • úspešný kandidát u nich získa priestor na sebarealizáciu a profesionálny rozvoj,
  • môže sa spolu s nimi zúčastniť akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto,
  • príspevok na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte môžeš navštevovať športové a wellness zariadenia,
  • do práce zvyknú chodiť na bicykli, ktoré si zaparkujú v ich bicyklárni so sprchou,
  • k dispozícii budeš mať notebook a mobil aj na súkromné účely,
  • program Kolega odporúča kolegu,
  • VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max,
  • zľavy z ročného predplatného ich titulov,
  • relax zóny, kde sú dostupné všetky ich časopisy, káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť 🙂

Typ pracovnej ponuky: TPP
Miesto práce: Bratislava (práca s možnosťou práce z domu)
Dátum nástupu: dohodou
Plat: 1000€ + honoráre v závislosti od počtu a kvality článkov
lenka.baraniakova(at)newsandmedia.sk
Telefón: 0904 746 825
Webová stránka: www.pracaktorabavi.sk