REDAKTOR PRE TÝŽDENNÍK TREND / News and Media Holding, a.s.

Rešpektovaný týždenník o ekonomike a podnikaní TREND hľadá do redakčného tímu redaktorov s prehľadom v politickom a ekonomickom dianí. Hľadajú sa talentovaní ľudia, ktorí by sa radi stali expertmi v oblastiach svojho záujmu, či ide o financie, ekonomiku, biznis alebo reality.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou. Do ich portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov ako  najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm a pod.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • získavanie a navrhovanie čitateľsky zaujímavých tém,
  • plánovanie, príprava a autorské spracovanie vlastných článkov so zameraním primárne na ekonomické a politické dianie na Slovensku i v zahraničí,
  • vyhľadávanie a výber vhodného obrazového materiálu, návrh vizuálov a zalomenia strán,
  • vyhľadávanie, budovanie a udržiavanie kontaktov potrebných na prípravu správ a analýz a spolupráca so zdrojmi pri príprave materiálov,
  • podieľanie sa na plánovaní jednotlivých čísel a ich častí,
  • overenie pravdivosti a úplnosti informácií na zverejnenie.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • zvedavosť a komunikatívnosť,
  • záujem o dianie v biznise,
  • analytické schopnosti,
  • autonómia a vnútorná motivácia,
  • zodpovednosť.

Čo ponúkajú?

Úspešný kandidát u nich získa priestor na sebarealizáciu a profesionálny rozvoj:

  • Účasť na akciách ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.
  • Prispievanie na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte možnosť návštevy športových a wellness zariadení. Možnosť cesty do práce na bicykli, kde si môžeš zaparkovať bicykel v ich bicyklárni so sprchou.
  • K dispozícii budeš mať notebook a mobil aj na súkromné účely. Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy.
  • Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť 🙂

Typ pracovnej ponuky: živnosť
Miesto práce: ROSUM, Bajkalská, Ružinov
Dátum nástupu: ASAP

Plat: 1 800 EUR/mesiac Odmena je dvojzložková, pozostáva z paušálnej odmeny viazanej na kvantitu odovzdaných materiálov a z variabilnej časti, ktorá závisí od plnenia kvalitatívnych a kvantitatívnych parametrov článkov publikovaných v printe aj online (pageviews, videoviews, konverzia digitálneho predplatného apod.). Celková výška odmeny môže presiahnuť vyššie uvedenú čiastku.
Kontaktná osoba: Eva Tuhárska
E-mail: eva.tuharska(at)newsandmedia.sk
Webová stránka: https://www.newsandmedia.sk/

Viac informácií o ponuke nájdeš na: https://www.profesia.sk/praca/news-and-media-holding/O4237760