REDAKTOR / KA / News and Media Holding a.s.

📢 Hľadáme redaktorov na rôzne témy! 📰 Máš ambíciu prinášať zaujímavé správy? Si redaktor/ka, ktorý/á srší nápadmi na tipy a vie ich spracovať do podoby článkov, ktoré zaujmú čitateľa? Pre naše bulvárne denníky hľadáme redaktorov, ktorí budú písať články z oblasti servisu a domáceho spravodajstva, politiky alebo šoubiznisu, podľa toho k čomu máš najbližšie. Ak si ambiciózny/a, tvorivý/á a máš chuť prispievať svojimi nápadmi, daj nám o sebe vedieť.

News and Media Holding, s.r.o.je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou. Do ich portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov ako najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA atď.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:
prinášanie tém a tipov,
písanie článkov pre print a online,
• práca s fotkami a videami ,
sledovanie aktuálneho diania a spravodajstva,
aktívna účasť a práca priamo v teréne na zasadaniach a tlačovkách alebo spoločenských eventoch,
úzka spolupráca s kolegami v redakcii.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • Skúsenosti v oblasti žurnalistiky s dôrazom na servis a domáce spravodajstvo, politiku alebo slovenský šoubiznis,
  • schopnosť prinášať nápady a zaujímavé témy,
  • samostatnosť,
  • prehľad v aktuálnych trendoch a udalostiach,
  • schopnosť dodržiavať termíny.

Tvoja práca nebude monotónna – v prípade tvojho záujmu budeš mať možnosť zlepšiť sa aj v rozhovoroch na kameru. Denný pracovný režim bude začínať brainstormingom tém, následným redakčným spracovaním vrátane výberu fotografií, sledovaním sociálnych sietí a prácou v teréne spolu s fotografom a kameramanom.

  • Úspešnému kandidátovi ponúkame prácu v najväčšom vydavateľstve na Slovensku.
  • K dispozícii budeš mať notebook a mobil aj na súkromné účely.
  • PODPORUJEME: zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto, Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok
  • ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV: prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, zabezpečíme prednostné vyšetrenie u lekára špecialistu, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia, počas pracovnej doby môžu využiť služby maséra. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.
  • Dôležité je pre nás aj ich psychické zdravie, preto im poskytujeme anonymnú linku podpory s certifikovanými psychológmi a psychoterapeutmi.
  • A VEĽA INÉHO: program Kolega odporúča kolegu; VIP zľavy na HEJ.sk; DATART.sk a v lekárňach Dr. Max.; zľavy z ročného predplatného našich titulov; relax zóny; kde sú dostupné všetky naše časopisy; káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť 🙂

Typ pracovnej ponuky: TPP
Miesto práce: Bratislava
Plat: 300 – 1 200 EUR/mesiac Uvedená odmena je orientačná, záleží na tebe koľko času nám venuješ a na akej forme úväzku sa dohodneme. K základnej mzde prislúchajú aj honoráre v závislosti od tipu a kvality článkov. Výška honorárov je trojciferná a nie je obmedzená.
Dátum nástupu: dohodou
Kontakt: Lenka.Baraniakova(at)newsandmedia.sk
Web: https://www.pracaktorabavi.sk/