BRIGÁDNIK / ČKA – PRE HW & STORE EXPERIENCE / O2 Slovakia

Študenti a študentky, pozor! Hľadáme analyticky zameraného študenta, ktorý sa pripojí k nášmu squadu HW & Store Experience. Táto pozícia ponúka príležitosť podieľať sa na tvorbe marketingových kampaní, vytvárať reporty a biznis analýzy pre interných a externých stakeholderov a podporovať stratégie produktového portfólia a finančného manažmentu. Máte popri štúdiu chuť a čas pracovať? Ak áno, potom neváhajte a poďte k nám!

O2 Slovakia, s.r.o. (pôvodne: Telefónica Slovakia) je slovenský mobilný operátor poskytujúci služby mobilnej telefónie a mobilných dátových prenosov v sieťach GSM a UMTS a ďalších. Okrem O2 prevádzkuje aj značky Radosť aj Tesco mobile.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • podpora pri tvorbe marketingových kampaní,
  • tvorba reportov a biznis analýz pre interných a externých stakeholderov,
  • tvorba prezentácií pre interné a externé účely,
  • mapovanie produktového portfólia z pohľadu skladových zásob,
  • podpora pri kontrole finančných pohľadávok & záväzkov,
  • podpora HW Expertov,
  • Ad hoc úlohy vyplývajúce z potreby HW & Store Experience Squadu.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • znalosť anglického jazyka B1,
  • analytické zručnosti,
  • dobré organizačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme,
  • dôslednosť a precíznosť,
  • Microsoft office – mierne pokročilý / pokročilý,
  • výhodou je skúsenosť s prácou v Exceli (tvorba kontingenčných tabuliek, VLOOKUP) a prác v SAPe.

  • Je lepšie raz vidieť ako 100-krát čítať. Našu atmosféru vám predstavia tie najpovolanejšie: https://www.youtube.com/watch?v=zH5bdpw7bd4
  • formality idú bokom, komunikácia bez okolkov a otvorenosť je samozrejmosťou. Nepoužívame tituly, všetci si tu tykáme a kravaty sú pre nás podozrivé.

Typ ponuky: DoBPŠ
Miesto: Bratislava
Plat: 6 eur / hod.
Kontakt: Natália Kantorová
Viac informácií: https://www.profesia.sk/praca/o2-slovakia/