O projekte

Projekt Podnikátor vznikol vďaka spolupráci FMK UCM s neziskovou organizáciou Rozbehni sa! a projektom iNOVEum. Už samotný názov, ktorý spája slová podnikanie + inkubátor, odráža hlavný cieľ podnikateľskej prípravky: “Pomôcť rozvíjať a testovať váš biznis nápad a premeniť ho na skutočnosť.” 

Proces rozvoja vášho nápadu podporí program iNOVEum, ktorý pokryje náklady spojené s účasťou vybraných nápadov v programe. Program iNOVEum podporuje biznis nápady mladých ľudí zo stredných škôl a vysokých škôl na celom Slovensku. 

Nemusíte mať založenú s.r.o. či živnosť alebo mať predchádzajúcu skúsenosť. Projekt Podnikátor je vhodný pre nápady v úvodnej myšlienkovej fáze ako aj pre nápady, ktoré už spravili prvé kroky k rozbehnutiu, ale ešte nemajú pravidelných zákazníkov. 

Inšpirujeme vás k podnikavosti a podporíme 7+ nápadov fakultným inkubačným programom v spolupráci s Rozbehni sa!

Kto je vhodný kandidát?

Do Podnikátora sa môže prihlásiť každý študent FMK bez ohľadu na vek, študijný odbor či ročník. Prihlásiť sa môžete ako jednotlivec alebo tím. Počet členov tímu nie je rozhodujúci, avšak pri vybraných aktivitách s obmedzenou kapacitou ponúkame účasť na aktivite pre maximálne 2 osoby z tímu.