Ako na zaujímavú prezentáciu [+ tipy ako uspieť na pohovore]

Získaj tipy ako na úspešný pohovor, zdokonaľ svoju prezentáciu a sebavedomie a zapoj sa do interaktívnej diskusie. Silvia Erdélyiová je hrdou absolventkou FMK, ktorá má viac ako 5 rokov skúseností v Slido, kde jej „rukami prešlo“ množstvo uchádzačov o prácu. Kedy máš tú možnosť zadarmo sa učiť od skúsenej Chief of Staff? S nami práve teraz! Pridaj sa v stredu 25. októbra 2023 k nám a posuň svoju kariéru na nový level.

Slido je online platforma, ktorá umožňuje interakciu s publikom na online, či offline stretnutiach a podujatiach. Vďaka Slido môžu organizátori zdieľať prezentácie s publikom v reálnom čase, hromadne vyberať najlepšie otázky na sekciu „otázky a odpovede“, alebo získavať okamžitú spätnú väzbu prostredníctvom živých ankiet. Slido vzniklo na Slovensku v roku 2012. V roku 2021 kúpil firmu americký gigant Cisco a momentálne tvorí tím Slido 270 ľudí po celom svete.

Na čo sa môžete tešiť? 😎

Praktický workshop, na ktorom si môžeš vyskúšať simuláciu pohovoru, dostaneš spätnú väzbu od odborníčky z praxe a nadnárodnej spoločnosti. Porozprávame sa nielen o tom, čo robiť a nerobiť na pohovore, ale aj o dôležitosti prezentácie a sebadôvery, s ktorou na pohovor prichádzame. Na záver je pripravená interaktívna diskusia, kedy všetci účastníci dostanú priestor na akékoľvek otázky spojené s úspešným absolvovaním pohovoru. 

Workshop_kariérne centrum
Ako na zaujímavú prezentáciu a tipy ako uspieť na pohovore

Čo bude predmetom prednášky?

  • Silná sebaprezentácia,
  • stratégia úspešného pohovoru,
  • budovanie sebadôvery.

Kto je speaker? 👀

Silvia Erdélyiová je našou bývalou študentkou, ktorá ukončila bakalársky stupeň práve na FMK UCM (v študijnom programe marketingová komunikácia). Už počas štúdia naberala prvé skúsenosti s HR a recruitmentom vďaka neziskovej organizácii AIESEC. Následne získala druhý bakalársky titul na Copenhagen Business Academy v Dánsku, po ktorom sa vrátila na Slovensko. Tu najprv rok a pol pomáhala rozbiehať prvé Talent Acquisition oddelenie v Bratislavskej pobočke Johnson Controls. S Talent Acquisition pokračovala aj pri prechode do start-upu Slido, kde sa časom posunula na pozíciu manažérky internej komunikácie a prepracovala sa až na Chief of Staff. Jej rukami prešli stovky uchádzačov o prácu, vďaka čomu nám môže prísť zazdieľať svoje cenné poznatky a rôzne tipy a triky. 

✍️ Dátum: 25. októbra 2023 (streda)
⏰ Čas: 15:00
🎓 Miesto: UCM Nám. J. Herdu 2, študentská zóna Z0.1

VSTUP: voľný 🤩

👉 REGISTRÁCIA 👈

Udalosť bola ukončená.

Dátum

okt 25 2023
Expired!

Čas

15:00 - 17:00

Miesto

UCM Nám. J. Herdu 2
študentská zóna Z0.1
Kategória

Pridaj komentár