ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE A VYTVOR KAMPAŇ pre Slovak Telekom a T-Mobile CZ

Chceš začať budovať svoju kariéru vo svete informačných a komunikačných technológií? Chceš byť súčasťou tímov v rámci veľkých komunikačných hráčov ako je Slovak Telekom a T-mobile CZ? Zapoj sa do súťaže, vypracuj kreatívne zadanie – vytvor kampaň a VYHRAJ! 

Čo je TRAINEE PROGRAM?

Program pre študentov vysokých škôl, počas ktorého sú súčasťou projektových tímov, pracujú na komplexných úlohách a získavajú reálne skúsenosti z praxe. Zároveň majú na starosti určité úlohy, vďaka čomu sa naučia zodpovednosti a taktiež lepšie zvládať timemanagment. Už počas školy sa z trainee programu môže stať polovičný úväzok a po skončení štúdia sa to môže preklopiť na full-time pozíciu.

AKO FUNGUJE A AKÉ BENEFITY PRINÁŠA?

Trainee program nemá jasný začiatok a koniec, každý Trainee nastupuje v rôznom čase a je u nás rôzne dlho (podľa potreby, spokojnosti, statusu študenta). Počas celého obdobia majú študenti k dispozícii svojho mentora, ktorý im kedykoľvek rád zodpovie všetky otázky a pomôže. Okrem toho, že študenti získavajú koučing či spätnú väzbu, čakajú na nich aj benefity v podobe mobilného telefónu či paušálu.

ZADANIE

Pripraviť kampaň na TRAINEE PROGRAM, ktorá osloví a zaujme študentov, ktorí by sa mali stať súčasťou tohto programu. Keďže spoločnosť podporuje diverzitu, tak by  ju chceli zobraziť aj na kľúčovom vizuále a všetkých výstupoch. Dôležitou súčasťou vizuálu je logo, ktoré je dominantné a hashtag #TsmeMy a pre Česko #TjsmeMy. Z jednotlivých výstupov by mala ísť dynamika, a teda ľudia, ktorých tam zobrazia by mali byť v pohybe.

Očakávaný výstup:

  • idea, ktorá bude kľúčová pre celú komunikáciu,
  • claim, ktorý sa ponesie naprieč všetkými výstupmi,
  • kľúčový vizuál, ktorý preklopíme na rôzne platformy,
  • návrh videí.

PREČO BY STE SA MALI ZAPOJIŤ A VYTVORIŤ NÁVRH KAMPANE?

Získate skúsenosť, ktorú vám nikto nevezme. Ak si váš návrh vyberú, tak ho uvidia vaši rovesníci na Slovensku a Česku, a zároveň sa vaše portfólio obohatí o jedného z najväčších zadávateľov reklamy. Na zadaní môžete pracovať samostatne alebo v tíme, avšak maximálny počet členov je 3.

Trvanie súťaže: 15.3.2023 – 15.4.2023
Druhé kolo súťaže: bude v kalendárnych týždňoch od 24.4. 2023 do 5.5.2023
Kontaktovanie víťazov: 15.5. 2023
Zaslanie zadaní na:  t-kariera(at)telekom.sk

VIAC INFORMÁCII

Svoje návrhy zašlite vo formáte pdf, prezentácie alebo videa – dôležité je, aby z návrhu bolo jasné, čo ste chceli povedať bez nutnosti meetingu.

 

Udalosť bola ukončená.

Dátum

mar 15 2023 - apr 15 2023
Expired!
Kategória

Pridaj komentár