EFEKTÍVNY TIME-MANAGEMENT

Ovládaj svoj čas a ovládneš svoj život! Pozývame ťa na exkluzívny workshop sPavlem Vojtáškem zo spoločnosti Ahoy Career. Získaj viac ako 60 minútovú dávku inšpirácie, rady a konkrétne tipy na zvládnutie pracovného i osobného času. Odhaľ tajomstvá SMART cieľov, nauč sa eliminovať rušivé faktory a objav najlepšie postupy plánovania. Nech sa tvoj čas stane tvojim najväčším spojencom!

Príď, zabav sa, uč sa a vykroč spolu s nami smerom k plnohodnotnejšiemu a vyváženejšiemu životu.  

Efektívny time-management s Pavlem Vojtáškem
Pavel Vojtášek – Ahoy Career

Ahoy Careerje medzinárodná spoločnosť z oblasti human resources, ktorá vznikla vo Varšave začiatkom roka 2019. Špecializuje sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré majú svoje centrály v Poľsku, Grécku, Bulharsku a iných krajinách EÚ. Zároveň pomáha mladým ľuďom naštartovať kariéru v zahraničí, prostredníctvom atraktívnych pracovných ponúk. Prevedie ťa celým náborovým procesom a postará sa o to, aby si mal vždy “priateľa na telefóne”.  

Kto ťa prevedie workshopom?

Pavel Vojtášek prichádza z poľskej spoločnosti Ahoy Career, kde pracuje ako produktový manažér a HR recruiter. Má za sebou roky skúseností nielen s produktovým, ale aj projektovým manažmentom. V interaktívnom workshope ti ukáže: 

Praxou overené tipy, ako zvládať prokrastináciu.  

✅ Ako si efektívne prispôsobiť (nielen) pracovné prostredie. 

✅ Ako sa hecnúť do dlho odkladaných úloh a projektov, vrátene tých osobných! 

 

Vo voľnom čase sa Pavel venuje písaniu, hudbe a miluje túry, či pobyt v prírode. Po workshope bude nasledovať polhodinová diskusia (Q&A), kde sa môžeš opýtať na všetko, čo ťa zaujíma. No a samozrejme, popri tom networkovať, spoznávať a pozdieľať svoje tipy s ďalšími študentmi UCM. 

                                                                                       Svoje miesto si chyť TU 👇 

👉  REGISTRÁCIA 👈

DÔLEŽITÉ INFO DO TVOJHO KALENDÁRA 

🗓 Dátum:  4. decembra 2023 (pondelok) 

🕙 Čas: 11:00 

📍 Miesto: UCM Nám. J. Herdu 2, študentská zóna Z0.1 

🤩 Vstup: ZADARMO

 

 

Udalosť bola ukončená.

Dátum

dec 04 2023
Expired!

Čas

11:00 - 13:00

Miesto

UCM Nám. J. Herdu 2
študentská zóna Z0.1
Kategória

Pridaj komentár