UniCup – registrácia do 6. sezóny

Po zimnej časti UniCupu sa opäť otvárajú registrácie aj do letného semestra, v ktorom vás čaká pokračovanie oboch líg, Prestige a Classic, rovnako ako aj československé CS:GO superfinále. Okrem navýšenia a úpravy cien čakajú na hráčov aj ďalšie novinky!

UniCup je univerzitná ešportová liga, určená výhradne pre študentov vysokých škôl na Slovensku, pôsobiaca pod agentúrou LanCraft.

UniCup Prestige
V prvej lige určené pre najlepšie tímy z každej univerzity sa bude pokračovať, s tým rozdielom, že pozvánku na zvýšenie slotov dostali TOP 2 tímy z Classic League. Dvojicu zastúpenia budú mať pri League of Legends teda STU a UNIZA, a pri CS:GO STU a UCM.
K ním sa pridajú univerzity ako UK, TUKE, UPJŠ, EUBA, UKF a spoločne budú súťažiť o prize pool 2.600 . Prvá tisícka bude putovať do League of Legends, druhá do CS:GO a 600 si rozdelia dva najlepšie CS:GO tímy v superfinále.

Osobitné registrácie do Prestige League sa túto sezónu neotvárajú.

UniCup Classic
Druhá liga prinesie podobný systém ako v minulej sezóne. Je otvorená pre ľubovoľný počet tímov a univerzít, okrem tých z prvej ligy, preto si môže zahrať naozaj každý. Súťaží sa taktiež v hrách League of Legends a CS:GO.
Oproti minulej sezóne sa môžu hráči tešiť na navýšenie vecných cien od partnerov ligy, ktoré sa tentokrát vyšplhajú až na celkovú hodnotu 3.500 .

Registrácie sú predbežne otvorené do 25. februára 2022 pre:

Viac informácií nájdete na stránke LanCraftu.

 

Udalosť bola ukončená.

Dátum

feb 25 2022
Expired!
Kategória

Pridaj komentár