TIKTOK CONTENT HUNTER / PS:Digital

Pripravujeme stratégiu kampaní, content na sociálne siete, vyznáme sa v aktuálnych mediálnych formátoch, aj v seo. Ponúkame kreatívne riešenia od ideamakingu, copywritingu po art direction, vrátane spolupráce s produkciami. Neustále sa vzdelávame a naše skúsenosti posúvame aj ďalej na workshopoch a školeniach.

PS:Digital dhodobo patrí medzi najúspešnejšie digitálne agentúry na Slovensku. Špecializuje sa na vychytávky v digitále, tvorbu a správu online kampaní, vymýšľanie funkčných a kreatívnych riešení pre našich klientov, ako napr. Nivy, Slovak Lines, foodora, Sedita, Xiaomi a mnoho ďalších.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • správa klientskych profilov na sociálnej sieti TikTok,
  • tvorba content plánov plných kreatívnych nápadov,
  • točenie, strih a publikovanie TikTok videí (one man show),
  • komunikácia s klientom,
  • community management,
  • reporting.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • si kreatívna/y a TikTok je v  tvojej DNA,
  • slovenčinu máš v malíčku a angličtina ti nerobí problém,
  • si dochvíľna/y, cieľavedomá/ý a máš chuť sa vzdelávať a pracovať na sebe.
  • nie sú ti cudzie nástroje ako CapCut, Kontentino či Zoomsphere,
  • nemáš problém s riadením projektov a prácou v tíme.

Aj keď je pozícia vypísaná pre juniora, ak si medior/senior, radi sa s tebou stretneme a pokecáme!

Čo ponúkajú:

  • Príjemná atmosféra, občas okolo teba prebehne aj psík,
  • home office každý piatok + ďalší home office podľa potreby,
  • účasť na lokálnych i  zahraničných konferenciách a workshopoch podľa vlastného výberu,
  • pravidelné  dávky noviniek v  digitále,  agentúrne raňajky,  zmrzlina zadarmo, teambuildingy (firemná lyžovačka, splav, atď),
  • ozajstný work life balance, žiadne “ponocovanie” alebo víkendy v práci,
  • multisport karta,
  • pravidelné mesačné, polročné a  vianočné odmeny podľa tvojej šikovnosti.

‼️ 🤖 Prihláste sa pomocou nášho HR Messenger chatbota: https://m.me/121142484261552?ref=3mH2PtsJwd

Typ pracovnej ponuky: Full-time
Plat: od 1100 €
Miesto práce:
Bratislava

Webová stránka: https://pretlak.com/job/psdigital-sro/tiktok-content-hunter