BRAND MANAGER / Red Bull Slovensko

Láka ťa Red Bull svet? Cítiš tie vzrušujúce emócie adrenalínu a nadšenie vždy, keď sa dostaneš do kontaktu s touto plechovou, či samotným brandom? Chceš začať kariéru v Red Bulle alebo hľadáš len flexibilnú a inšpiratívnu prácu popri štúdiu? Pre teba je kreatívny program Red Bull Ambasádorov ušitý ako na mieru! Pripoj sa k nim a zaži každodennú inšpiráciu Red Bull sveta, staň sa Red Bull Student Marketeerom a kľúčovým členom ich marketingového oddelenia.

Red Bull nie je len výrobcom energetického nápoja, vytvára tiež projekty v oblasti športu a kultúry, podporuje športovcov, umelcov a ďalšie zaujímavé osobnosti. Red Bull Student Marketeers je súčasťou jedného z najviac dynamických programov pre ambasádorov značiek a produktov na svete. Tí sú neoddeliteľnou súčasťou celej firmy, pretože rozumejú ich cieľovej skupine a sú zodpovední za budovanie image značky. 

Koho hľadajú?

Ako Red Bull Student Marketeer v Red Bull:

 • budeš budovať imidž značky, vytvárať obchodné stratégie, viesť marketingové projekty, koordinovať eventy a ďalšie spotrebiteľské aktivácie s cieľom osloviť a zaujať našich konzumentov,
 • budeš pomáhať upevňovať a ďalej rozvíjať pozíciu Red Bull vo svojom okolí a na svojej škole,
 • neminie ťa spolupráca so športovcami, opinion leadrami a osobnosťami slovenskej scény.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

#Organizačné schopnosti

Od aktivít spolkov, cez študentské koncerty, až po tie najlepšie akcie na Univerzite, práve ty si vždy pri tom. Dokážeš si získať pozornosť a máš energiu na rozdávanie. Veci dokážeš zvládnuť od A po Z, vrátane zásahu na sociálnych sieťach. Buduj povedomie o značke na svojom kampuse a nechaj študentov v tvojom meste ochutnať svet Red Bull plnými dúškami.

#Kreativita

Neustále niečo vymýšľaš a máš chuť realizovať svoje nápady. Chceš tvoriť a strhneš k tomu aj ľudí vo svojom okolí. Si stále v centre diania a často o krok vpred. Kreativite sa medze nekladú a ako Student Marketeer máš neobmedzenú možnosť využiť svoj potenciál na 100%.

#Flexibilita

Škola nie je pre teba všetko a tvoj deň nemá hranice. Dokážeš fungovať, kedy je treba a každý deň má iný režim. Chceš sa učiť nové veci, objavovať nové obzory a neustále sa zlepšovať. Sám/Sama seba poznáš najlepšie a vieš, čo ti vyhovuje a preto si prácu môžeš naplánovať podľa seba.

#Študentský život

Máš prehľad o dianí na Univerzite ale aj mimo nej? Rád/Rada spoznávaš nových ľudí? Dokážeš vyhľadávať zaujímavé príležitosti a si pripravený/á na každú otázku, nie len ohľadom zloženia našej plechovky? Baví ťa vysokoškolský život a vieš využiť všetky možnosti, ktoré štúdium ponúka? Štúdium nemusí byť len o sedení v lavici alebo v univerzitnej knižnici, ty hľadáš niečo viac. Tvoja kancelária bude Univerzita a jej potenciál môžeš naplniť práve ty.

#Tímový duch

Lietaš s radosťou z akcie na akciu a stretávaš nových ľudí? Máš energie na rozdávanie a si tímový hráč, čo vie, že prihrávka je rovnako dôležitá ako strela? Bude to znieť okrídlene, ale potom si presne náš človek. Pridaj sa k nám a nakopni svoju kariéru už na škole. Staň sa Red Bull Student Marketeerom a získaj krídla pre seba aj svoju univerzitu.

Ďalšie požiadavky:

 • máš vodičský preukaz typu B,
 • si charizmatická, pozitívna a otvorená osobnosť
 • rád / rada sa pri každej príležitosti spájaš so zaujímavými ľuďmi,
 • žiješ aktívnym študentským životom a poznáš univerzitu, mesto a región, vrátane známych aj menej známych študentských miest,
 • máš kreatívneho a podnikateľského ducha v kombinácii s výrazným zmyslom pre zodpovednosť a veľkou iniciatívou,
 • dokážeš skĺbiť čiastočný úväzok so štúdiom a ideálne byť občas k dispozícii aj vo večerných hodinách a cez víkendy,
 • máš záujem o získavanie nových znalostí najmä v oblasti marketingu, vyjednávania a predaja,
 • bavia ťa sociálne siete,
 • máš nadšenie pre značku a produkt Red Bull.

Čo ponúkajú?

 • práca v mladom kolektíve,
 • neustála zábava,
 • flexibilná pracovná doba,
 • práca vo výnimočnom tíme,
 • dostupná práca počas vysokej školy.

Typ pracovnej ponuky: Brigádnická činnosť
Miesto práce:
Trnava
Dátum nástupu: november 2022

Plat:  5€/h + bonusy, postupné zvyšovanie mzdy
Tel.: 0919 216 038
E-mail: matus.zeleny(at)redbull.com
Webová stránka: https://www.redbull.com/sk-sk