RED BULL STUDENT MARKETEERS / Red Bull Slovensko

Lietaš s radosťou z akcie na akciu a stretávaš nových ľudí? Máš energie na rozdávanie a si tímový/á hráč/ka, čo vie, že prihrávka je rovnako dôležitá ako strela? A ktorému/ktorej to aj tak skvele páli? Bude to znieť okrídlene, ale potom si presne náš človek. Pridaj sa k tímu Red Bull a nakopni svoju kariéru už na škole. Staň sa Red Bull Student Marketeerom a získaj krídla pre seba a tvoju Univerzitu.

Red Bull nie je len výrobcom energetického nápoja, vytvára tiež projekty v oblasti športu a kultúry, podporuje športovcov, umelcov a ďalšie zaujímavé osobnosti. Red Bull Student Marketeers je súčasťou jedného z najviac dynamických programov pre ambasádorov značiek a produktov na svete. Tí sú neoddeliteľnou súčasťou celej firmy, pretože rozumejú ich cieľovej skupine a sú zodpovední za budovanie image značky. 

Koho hľadajú?

Ako Student Marketeer v Red Bull:

  • budeš v priamom kontakte s konzumentmi z radov študentov,
  • budeš pomáhať upevňovať a ďalej rozvíjať pozíciu Red Bull vo svojom okolí a na svojej Univerzite
  • neminie ťa spolupráca so športovcami, opinion leadrami a osobnosťami slovenskej scény,
  • budeš pomáhať zaisťovať a tvoriť atmosféru nie len na Red Bull eventoch, kde budeš vždy pripravený/á s vychladenou plechovkou pre toho, kto ju v tej chvíli najviac potrebuje.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

#Organizačné schopnosti

Od aktivít spolkov, cez študentské koncerty, až po tie najlepšie akcie na Univerzite, práve ty si vždy pri tom. Dokážeš si získať pozornosť a máš energiu na rozdávanie. Veci dokážeš zvládnuť od A po Z, vrátane zásahu na sociálnych sieťach. Buduj povedomie o značke na svojom kampuse a nechaj študentov v tvojom meste ochutnať svet Red Bull plnými dúškami.

#Kreativita

Neustále niečo vymýšľaš a máš chuť realizovať svoje nápady. Chceš tvoriť a strhneš k tomu aj ľudí vo svojom okolí. Si stále v centre diania a často o krok vpred. Kreativite sa medze nekladú a ako Student Marketeer máš neobmedzenú možnosť využiť svoj potenciál na 100%.

#Flexibilita

Škola nie je pre teba všetko a tvoj deň nemá hranice. Dokážeš fungovať, kedy je treba a každý deň má iný režim. Chceš sa učiť nové veci, objavovať nové obzory a neustále sa zlepšovať. Sám/Sama seba poznáš najlepšie a vieš, čo ti vyhovuje a preto si prácu môžeš naplánovať podľa seba.

#Študentský život

Máš prehľad o dianí na Univerzite ale aj mimo nej? Rád/Rada spoznávaš nových ľudí? Dokážeš vyhľadávať zaujímavé príležitosti a si pripravený/á na každú otázku, nie len ohľadom zloženia našej plechovky? Baví ťa vysokoškolský život a vieš využiť všetky možnosti, ktoré štúdium ponúka? Štúdium nemusí byť len o sedení v lavici alebo v univerzitnej knižnici, ty hľadáš niečo viac. Tvoja kancelária bude Univerzita a jej potenciál môžeš naplniť práve ty.

Čo ponúkajú?

  • práca v mladom kolektíve,
  • neustála zábava,
  • flexibilná pracovná doba,
  • práca vo výnimočnom tíme,
  • dostupná práca počas vysokej školy.

Typ pracovnej ponuky: Brigádnická činnosť
Miesto práce:
Trnava
Dátum nástupu: august 2022

Plat:  5€/h + bonusy, postupné zvyšovanie mzdy
Tel.: 0919 216 038
E-mail: matus.zeleny(at)redbull.com
Webová stránka: https://www.redbull.com/sk-sk