REFERENT MESTSKÝCH NOVÍN PEZINČAN / Mesto Pezinok

Mesto Pezinok hľadá do tímu mestských novín Pezinčan šikovného mladého človeka, ktorý by od začiatku do konca riadil zostavenie mestských novín.

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy s počtom zamestnancov 150-199.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • zostavovanie každého čísla vydania novín,
  • tvorba tematického zamerania vydávaných čísiel,
  • ladenie obsahu samosprávy a externých prispievateľov,
  • komunikácia s grafikom a tlačiarňou,
  • koordinácia distribúcie novín,
  • ekonomika novín.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • kreatívny, svieži a aktuálny pohľad na mestské noviny tak, aby boli atraktívne a čitateľné pre čitateľov všetkých vekových skupín (mladí ľudia , stredný vek, seniori),
  • skúsenosti s printovým médiom sú veľkou výhodou.

Čo ponúkajú?

  • možnosť získať bohaté skúsenosti v oblasti komunikácie a tlačeného média,
  • zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona,
  • skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hod,
  • pohyblivá pracovná doba,
  • výhody zamestnanca mesta,
  • 1 x sick day za každý kalendárny polrok.

Typ pracovnej ponuky: TPP
Miesto práce: Pezinok
Dátum nástupu: ASAP
Deadline na prejavenie záujmu: 15. apríla / 30. apríla 2022

Plat: 0 € – v závislosti od skúseností uchádzača
Kontaktná osoba: Tatiana Čermáková
Email: kariera(at)msupezinok.sk
Telefón: 033/ 6901 125
Webová stránka: www.pezinok.sk, http://pezincan.pezinok.sk/index.php?yggid=articles&cat=2022-03