SEO STÁŽIST(K)A / Basta digital

Basta Digital hľadá talentovaných študentov a študentky, ktorí vidia svoju budúcnosť v digitálnom marketingu! Ak chceš pracovať na zaujímavých projektoch, rozširovať svoje obzory a získavať cenné skúsenosti v dynamickom SEO tíme, potom je táto príležitosť práve pre teba. Pripoj sa k nám a nauč sa od najlepších marketérov na slovenskom trhu!

Basta digital zabezpečuje komplexné potreby klientov v SEO, online reklame, analytike, výkonnostnom content a social marketingu. Aktuálne hľadáme študentky a študentov do SEO tímu, ktorí vidia svoju budúcnosť v digitálnom marketingu, chcú rozširovať svoje obzory a dlhodobo u nás získavať skúsenosti s prácou pre zaujímavých klientov.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • on-site SEO a linkbuilding,
  • práca v tíme na (dlhodobých) projektoch pre klientov zo Slovenska aj zahraničia,
  • asistencia seniornejším kolegom,
  • vzdelávať sa a rozširovať svoje vedomosti.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • študent/ka v  3. alebo 4. ročníku, ktorí už majú aspoň základnú orientáciu v online marketingu,
  • baví ťa online marketing a máš vzťah k dátam a/alebo rozumieš základom HTML, CSS, JS,
  • chceš sa vzdelávať a rozširovať svoje obzory,
  • nezľakneš sa práce na klientských projektoch,
  • chceš počas stáže pracovať na reálnych zadaniach prinášajúcich našim klientom dobré výsledky,
  • venuješ nám minimálne 20 hodín týždenne,
  • máš neuhasiteľný smäd po nových vedomostiach,
  • chceš pracovať so špičkovými marketérmi na praktických zadaniach,
  • hovoríš po anglicky alebo iným svetovým jazykom.

  • Prácu na projektoch pre lídrov vo svojom segmente (Albi, Baumit, Dôvera, Hyundai, Popradské, Tatra banka, TUI Reisecenter, UNIQA…), pri ktorej sa môžeš učiť od špičkových marketériek a marketérov.
  • získaš prehľad a základy práce v digitálnom marketingu,
  • možno dostaneš ponuku stálej pracovnej pozície ešte počas školy,
  • naučíš sa pracovať so širokou paletou nástrojov v SEO obore,
  • na ponúkanej pozícii sa môžeš učiť od špičky na slovenskom trhu – počnúc nástupom Ti ponúkame mentora, prácu na reálnych zadaniach zaujímavých značiek a SEO nástrojom, v ktorých Ťa naučíme pracovať,
  • tím profesionálov, na ktorých sa môžeš pri svojej práci spoľahnúť (a sem-tam si s nimi zahrať spoločenské hry, paintball, volejbal, stolný futbal, bowling či si užiť slovenskú, alebo zahraničnú chatovačku),
  • výmena know-how so zahraničnými partnermi Basta digital v CEE Digital Alliance,
  • vzdelávanie vo všetkých oblastiach online marketingu,
  • prispôsobíme sa tvojmu školskému rozvrhu – dohodneme sa, kedy ti vyhovuje chodiť k nám, a chápeme aj náročnosť skúškového.

Typ pracovnej ponuky: stáž
Plat: 5,5 € (brutto) / hod.
Kontakt: praca(at)bastadigital.com
Viac informácií:  https://bastadigital.com/hladame-buducu-seo-hviezdu/