MARKETING AND BRAND DESIGN INTERN / SLIDO

Pripravte sa na dizajnovú revolúciu s technologickou firmou Slido! Ak máte bakalársky titul v grafickom dizajne a záujem o špičkové projekty, pridajte sa k nám. Sme tím zanietených ľudí s hodnotami slobody a zodpovednosti. Ponúkame vám šancu ovplyvňovať tisíce ľudí cez výnimočný produkt. Deadline na prejavenie záujmu je 30. apríla 2024!

Slido – je technologická spoločnosť, ktorá zlepšuje komunikáciu a zvyšuje interakciu na podujatiach a stretnutiach. Používateľom umožňujeme vytvárať špičkové otázky, ktoré podporujú zmysluplné konverzácie, zapájať účastníkov do živých ankiet a získavať cenné údaje o podujatiach.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • pomáhať pri príprave prezentácií a dokumentov pre predajné a zákaznícke tímy, ako aj pre interné použitie,
  • implementovať existujúce usmernenia pre budovanie značky vo všetkých aktívach vrátane interných dokumentov a e-mailových šablón,
  • vytvárať pútavú grafiku a dizajnové prvky na zvýšenie pôsobivosti prezentácií a marketingových materiálov,
  • pomáhať zabezpečiť, aby boli všetky aktíva aktuálne a v súlade s aktuálnymi usmerneniami pre budovanie značky,
  • pomáhať ostatným dizajnérom v marketingovom tíme pri rôznych projektoch a úlohách podľa potreby.

Požiadavky na kandidáta/kandidátku:

  • bakalársky titul v odbore grafický dizajn alebo v príbuznom odbore,
  • 1 – 2 roky praxe na podobnej pozícii,
  • English – C1 – advanced,
  • znalosť balíka Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator a InDesign), Figma a rôznych prezentačných softvérov,
  • vynikajúci zmysel pre detail a schopnosť presne dodržiavať usmernenia pre tvorbu značky,
  • dobré komunikačné schopnosti a schopnosť dobre pracovať v tíme,
  • schopnosť stanoviť priority a riadiť viacero projektov súčasne.

  • Slido je tím viac ako 270 ľudí, ktorí sú nadšení tým, čo robíme, a záleží im na sebe navzájom.
  • Máš príležitosť pracovať na veciach, ktoré majú skutočný vplyv a používajú ich tisíce ľudí na celom svete.
  • Staňte sa súčasťou tímu, ktorý buduje výnimočný produkt!
  • Sme spoločnosť, ktorá sa silne riadi svojimi hodnotami a verí v kultúru slobody a zodpovednosti našich ľudí, preto podporujeme plne vzdialené alebo hybridné nastavenie práce.

Typ pracovnej ponuky: Stáž
Miesto práce: homeoffice / hybrid (Bratislava)
Plat: 8 € / hour
Deadline na prejavenie záujmu: 30. apríl 2024
Začiatok stáže: 1. júl 2024

Web: https://growni.sk/praca/slido