SOCIAL MEDIA MANAGER AND FUNDRAISER / Transparency International Slovensko

Ak sa Vám práca Transparency v boji s korupciou a pri obhajobe verejného záujmu páči, máte šancu pridať sa k tímu. Hľadáme človeka na plný úväzok, ktorý kombinuje starostlivosť o sociálne siete, získavanie individuálnych zdrojov (darov) a rozvoj komunity podporovateľov.

Transparency International Slovensko – naším poslaním je znižovať korupciu a zvyšovať transparentnosť inštitúcií už vyše 20 rokov. Sme médiami najcitovanejšou neziskovkou na Slovensku. Sledujeme mocných, presadzujeme riešenia a zapájame ľudí do verejnej kontroly.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • vedenie, správa a manažovanie komunikácie na sociálnych sieťach,
  • tvorba obsahu a plánovanie príspevkov,
  • kultivácia vizuálnej identity organizácie,
  • práca s individuálnymi a firemnými darcami, akvizícia a retencia,
  • vytváranie a správa fundraisingových/crowdfundingových kampaní,
  • rozvoj a udržiavanie komunity dobrovoľníkov a podporovateľov organizácie,
  • podpora pri organizovaní eventov a iniciatív na zapájanie verejnosti do chodu organizácie.

Požiadavky na kandidáta/kandidátku:

  • skúsenosti zo správy sociálnych sietí (predovšetkým FB a IG) a tvorby obsahu,
  • schopnosť identifikovať a získavať finančné prostriedky od jednotlivcov aj firiem pre náročnú tému boja proti korupcii,
  • empatická komunikácia, ktorá buduje vzťahy,
  • skúsenosti s budovaním komunity podporovateľov sú výhodou,
  • schopnosť pracovať samostatne aj v tíme, vynikajúce komunikačné schopnosti, precíznosť,
  • schopnosť experimentovať a prinášať nové nápady,
  • orientácia v aktuálnom politickom a spoločenskom dianí,
  • motivácia pracovať v dynamickom a náročnom prostredí MNO,
  • aktívny prístup k učeniu sa a zlepšovaniu svojich schopností,
  • aktívne ovládanie anglického jazyka – B2 – stredne pokročilý

Pozícia je vhodná aj pre junior uchádzačov, ktorí sú ochotní prispieť svojím elánom a veľa sa učiť.
Vítané sú skúsenosti s ovládaním softvéru na hromadný mailing (MailChimp, MailMunch), grafického softvéru (napr. Canva, Figma) či CRM systému (Salesforce, darujme). Cenené sú aj predchádzajúce skúsenosti s prácou v mimovládnom sektore.

  • príležitosť pracovať v poprednej mimovládnej organizácii s preukázateľným pozitívnym dopadom na Slovensko,
  • možnosť aktívneho zapojenia sa do boja proti korupcii, podpory transparentnosti a formovania lepšieho Slovenska,
  • flexibilný pracovný režim s možnosťou čiastočnej práce na diaľku,
  • prístup k vzdelávacím materiálom a odbornému rozvoju,
  • neformálna atmosféra, dobrý tím, spolupráca na medzinárodných projektoch.

Typ pracovnej ponuky: Plný úväzok
Miesto práce: office (Bratislava) / hybrid
Plat: od 1300 €
Deadline na prejavenie záujmu: 31.5. 2024
Začiatok stáže: 1.7. 2024 alebo po dohode

Web: https://transparency.sk/sk/

Viac informácií nájdete na: https://growni.sk/praca/transparency-international-slovensko