SPRÁVCA INTERNETOVÉHO OBCHODU / JM Eurotool

Firma JM Eurotool hľadá šikovného a kreatívneho Správcu/Správkyňu Internetového Obchodu, ktorý/á sa pustí do príležitosti viesť a rozvíjať ich online predajný priestor. Ak máte skúsenosti s pridávaním nových produktov, úpravou existujúcich a sledovaním skladovej dostupnosti na internetových platformách, ste tým pravým kandidátom/kandidátkou.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • pridávanie nových produktov, úprava existujúcich produktov a skladovej dostupnosti produktov v internetovom obchode,
  • skúsenosti s multi vendor platformou výhodou,
  • skúsenosti s wordpress alebo Magento výhodou,
  • základné kódovacie zručnosti,
  • osoba schopná navrhovať šablóny,
  • propagácia výrobkov z internetového obchodu na instagrame, facebooku, google, youtube.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

Požadované vzdelanie:

  • vyššie odborné vzdelanie,
  • vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa,
  • vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa.

Jazyky:

  • anglický jazyk – Pokročilý/á: B1 a B2.

Ďalšie požiadavky:

  • wordpress (woo commerce s Dokan plug-in),
  • wix.com e-shop.

Typ pracovnej ponuky: Pracovný pomer na neurčitý čas
Miesto práce: Trnava
Plat: 1200€ – podľa skúseností
Dátum nástupu:
ASAP
Kontakt: Grace Lee – jmeurotool(at)gmail.com

Telefón: +421 33/554 90 4