STÁŽISTA / TKA / cvmango s.r.o.

Vstúp do sveta kreativity a stvárňuj vizuálny príbeh! Hľadáme talentovaného/talentovanú stážistu / stážistku, ktorý/á bude mať šancu dotvoriť vizuálnu identitu značky cvmango na sociálnych sieťach. Táto pozícia je ako paleta farieb, ktorá ti umožní vytvárať rôznorodé typy príspevkov – príbehy, reels, videá a bežné posty, ktoré  budú harmonicky ladiť s dizajnom našej značky. Ak túžiš po tomto kreatívnom dobrodružstve, prečítaj si o ponuke viac nižšie 😉

cvmango.com je moderný kariérny portál, ktorý spája výhody online riešenia s kvalitou ľudského faktoru, tak aby sme otvorili nové možnosti recruiterom aj kandidátom.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky: 

  • Vytvorenie grafiky k rôznym typom postov ( príbeh, reels, video, post, … ) zn. cvmango na sociálnych sieťach ( LinkedIn, Facebook, Instagram – prípadne TikTok), ktoré budú ladiť s dizajnom značky.
  • Máme dosť veľa zaujímavého obsahu a potrebovali by sme niekoho, s kým by sme vedeli vytvoriť jednotlivé grafiky pre jednotlivé typy contentu tak, aby to bolo pútavé a zároveň ladilo so značkou.

Čo ponúkajú:

  • Práca na reálnom projekte, ktorý bude naozaj v praxi využívaný. Máš možnosť získať spätnú väzbu a radi Ti následne poskytneme potrebné odborné referencie.
  • Zároveň, ak by si mal/la chuť, radi Ti bezplatne poskytneme konzultáciu k Tvojmu životopisu tak, aby si ním zaujal, prípadne podporu ako hľadať ten správny job, keďže je to niečo, v čom sme tiež skutočne dobrí.

Typ pracovnej ponuky: Stáž
Miesto práce: home office / prípadne Trenčín
Plat: neplatená
Dátum nástupu: jún 2023
Kontakt: jana.sliacka(at)cvmango.com
Web: http://www.cvmango.com