MARKETINGOVÝ ŠPECIALISTA, SPRÁVCA WEB STRÁNKY FAKULTY / Stavebná fakulta, Slovenská technická univerzita v Bratislave

Pracujte s STU na tvorbe digitálnej tváre Stavebnej fakulty! Hľadáme talentovaného kolegu/kolegyňu, ktorý/ktorá bude mať na starosti správu webu, sociálnych sietí a rôznych podujatí fakulty. Ak máte vášeň pre copywriting, grafický dizajn a organizáciu eventov, ste na správnom mieste!

Stavebná fakulta Slovenskej technickej univerzity je jednou z fakúlt Slovenskej technickej univerzity v Bratislave.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • správa webovej stránky fakulty, samostatná aktualizácia textového a grafického obsahu webovej stránky,
  • správa profilov fakulty na sociálnych sieťach, (Facebook, Instagram, LinkedIn), aktívna tvorba príspevkov z prostredia a z diania na fakulte,
  • copywriting textov a článkov publikovaných na webovej stránke, vo fakultnom a univerzitnom časopise, písanie článkov z eventov, podujatí a aktivít organizovaných fakultou,
  • organizačné, technické a administratívne zabezpečenie oficiálnych odborných a spoločenských podujatí a veľtržných prezentácií fakulty, súťaží a stretnutí, fotografovanie,
  • tvorivé spracúvanie masmediálnej politiky a koordinovanie výstupov k verejnosti,
  • iniciatívne predkladanie návrhov týkajúcich sa vzťahov fakulty s verejnosťou a zlepšovania propagácie fakulty.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk – Mierne pokročilý (B1),
  • Buxus CMS – Pokročilý,
  • grafický softvér – Pokročilý,
  • Microsoft Office 365 – Pokročilý,
  • dobré komunikačné, štylistické a prezentačné schopnosti,
  • tvorivosť, iniciatíva, dynamickosť,
  • samostatnosť, spoľahlivosť, znalosť softvérov na pokročilej užívateľskej úrovni,
  • prax môže byť dokladovaná aj ako brigádnická činnosť počas štúdia.

Čo ponúkajú:

  • Pružný pracovný čas, 37,5 hod. týždenne,
  • dovolenka naviac,
  • kolektívna zmluva s benefitmi,
  • Multisport karta, bazén pre zamestnancov vo vyhradenom čase, rekreačné zariadenia,
  • pracovné voľno nad rozsah Zákonníka práce,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • možnosť práce homeoffice podľa pravidiel zamestnávateľa,
  • stravovanie zamestnancov, príspevok na stravovanie zamestnancov – finančný príspevok, sociálny fond …. a iné,
  • pracovný pomer na dobu neurčitú, stabilné pracovné prostredie.

Typ pracovnej ponuky: TPP, plný úväzok
Plat: 1000 eur *
Miesto práce:
Radlinského 11, Staré Mesto, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu: 1. apríla 2024
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 23. februára 2024
Kontaktná osoba: Ing. Alena Marečková
Telefón: +421 232 888 425
Webová stránka: https://www.profesia.sk/praca/stu

*funkčný plat sa skladá z tarifného platu – podľa vzdelania a praxe uchádzača a z osobného príplatku podľa výkonnosti zamestnanca , platové pomery sú súčasťou výberu uchádzača podľa seniority a dokladovanej praxe