MARKETING INTERN /  Sustainly

Chceš prispieť k rozvoju technologického startupu a zároveň mať prácu, kde budeš mať veľa zodpovednosti, ale aj obrovskú flexibilitu a priestor na realizáciu vlastných nápadov? Potom si na správnom mieste!  Sustainly hľadá motivovaného študenta/študentku, ktorý/á sa chce stať marketingovým internom. Nebudeme ťa nudiť nudnými prezentáciami a papierovačkami. Namiesto toho sa ponoríš do skutočných marketingových kampaní a budeš spolupracovať s foundrami na budovaní našej revolučnej SaaS platformy.

Sustainly – tým odborníkov na ESG, technológie a svet financií.Sme tu preto, aby sme vám zjednodušili život s nefinančným reportingom, ktorý plne dokážeme plno digitalizovať. Vďaka nám ušetríte finančné prostriedky a čas, ktoré by ste inak museli investovať do extra interných kapacít alebo poradenských spoločností.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • vypracovanie a implementácia B2B marketingových kampaní a stratégií (Google Ads, Meta Ads, SEO, LinkedIn),
  • vykonávanie trhového výskumu na identifikáciu cieľových skupín a trendov v odvetví,
  • vytváranie zaujímavého obsahu pre marketingové materiály, vrátane blogových príspevkov, príspevkov na sociálnych médiách a e-mailových kampaní,
  • podpora snahy o generovanie potenciálnych zákazníkov prostredníctvom rôznych kanálov, vrátane digitálneho marketingu a sieťových akcií,
  • monitorovanie a analýza výkonnosti kampaní na optimalizáciu výsledkov,
  • poskytovanie vstupov a nápadov pre nové marketingové iniciatívy a stratégie.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • si študent/ka so silným záujmom o marketing a podnikanie,
  • máš skúsenosti s B2B marketingom,
  • chceš sa učiť sa a si flexibilný pre rýchle prostredie startupu,
  • máš schopnosť pracovať samostatne a podnikať iniciatívy,
  • si ochotný/á prijímať nové výzvy.

  • Možnosť navrhnúť a implementovať B2B marketingovú kampaň od A po Z (Google Ads, Meta Ads, SEO, LinkedIn),
  • podporu od zakladateľov, no zároveň absolútny priestor na realizáciu tvojich nápadov,
  • praktické skúsenosti v oblasti B2B marketingu v technologickom startupe,
  • flexibilný pracovný čas a možnosť práce na diaľku,
  • možnosť rastu a rozvoja vo firme.

Plat: neplatená
Miesto: home-office

Kontakt: bibiana(at)sustainly.tech
Web: sustainly.tech
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sustainly-tech

Ak Ťa ponuka zaujala, prihlás sa cez LinkedIn a pošli na e-mail vyššie v krátkosti vysvetlenie, prečo si vhodný kandidát na túto pozíciu a priložíš aj svoje CV.