SEO ANALYTIK / Teapot

Máš rád psy, SEO a si kár… na úrovni? Potom určite zapadneš do tímu pSEOč-károv! V marketingovej agentúre Teapot s.r.o. robia aktuálne nábor nových SEO kolegov.

Teapot je malá digitálna agentúra, ktorá sa venuje najmä stredným klientom. Riešia SEO, sociálne siete, PPC i komplexné kampane.
Zameriavajú sa najmä na to, aby sme ponúkali riešenia pre business a nie len pre klince.

Koho hľadajú?

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • Vieš, aký je rozdiel medzi 301-kou a 302-kou? (Odkedy v Bratislave zmenili značenie všetkých trolejbusových liniek, isté sú už len dane a smrť, ale toto by si zvládnuť mohol/a.)
  • Na čo slúži alt text? Že canonical nemá nič spoločné s cannoli, link building nie je o háčkovaní retiazky a že H-tag nie je len skratka sprostého slova?
  • Ak si svedomitý/á, systematický/á, analytický/á (ďalšie obligátne iá, iá insert here), máš motiváciu svoje vedomosti ďalej rozširovať pod vedením GoogleSheets tabuľkového maniaka, oplývaš schopnosťou pozrieť sa na problém s nadhľadom a máš drive spoločnými silami nájsť riešenie, ktoré bude optimálne (lebo optimization, ha, get it?) fungovať pre všetky zúčastnené strany… potom si presne ten / tá / to, čo hľadajú!

Čo ponúkajú?

  • nie sú medzinárodná rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť s dynamickým kolektívom, ale menšia slovenská digitálna agentúra,
  • no namiesto prázdnych rečí majú plný kancel super ľudí (za predpokladu, že zrovna nie je lockdown), zaujímavých klientov z rôznych odvetví a chuť sa posúvať ďalej, áno, i s tvojou pomocou.

Typ pracovnej ponuky: polovičný úväzok
Miesto práce: Bratislava 
Dátum nástupu: Máj 2023

Plat: 6 – 10 €
Email: hello(at)teapot.sk
Telefón: +421 908 788 887
Webová stránka: https://teapot.sk/

Viac informácií o ponuke nájdete na: https://teapot.sk/hlada-sa-dizajner-2/