GRAFIK-DIZAJNÉR / Teapot

Grafik – dizajnér digitálnej agentúry Teapot odchádza hľadať slnečné lúče a najlepšiu sangriu do Španielska. Nemôžu po ňom predsa chcieť, aby pracoval z pláže a tak na jeho pozíciu hľadajú možno práve teba!

Teapot je malá digitálna agentúra, ktorá sa venuje najmä stredným klientom. Riešia SEO, sociálne siete, PPC i komplexné kampane.
Zameriavajú sa najmä na to, aby sme ponúkali riešenia pre business a nie len pre klince.

Koho hľadajú?

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • grafika pre sociálne siete – budeš pripravovať príspevky na sociálne siete na základe podkladov, tieto príspevky by mali zapadať do grafického konceptu klienta, keď dostanete nového klienta, priprav sa, že budeš vytvárať vizuálnu identitu pre sociálne siete od nuly, ide o rôzne príspevky – od jednoduchých fotiek s textom až po infografiky, GIFy, carousely  a 360 stupňové fotografie,
  • tvorba banerov pre Google Ads, pop-up banery na stránky a pod. – dostaneš podklady od skvelej copywriterky, ale bolo by fajn, keby vieš vymyslieť účinné reklamné banery aj ty,
  • budeš mať na starosti web dizajn – najčastejšie budeš vyberať vhodné šablóny pre klientov a navrhovať ich úpravy, plus, graficky spracovávať navrhované úpravy webu, občas ale budú potrebovať kompletný dizajn webu from scratch,  a ak by si vedel/a aj UX Design a prinášal nápady, ako zlepšiť užívateľský zážitok na stránke, budú mega šťastní,
  • dizajn Newslettrov a dizajn tlačovín, je klasika, potrebujú tlačené magazíny pre klientov, vizitky či zľavové kupóny, Mal/a by si preto vedieť zalamovať v InDesign alebo inom programe a tiež vedieť, čo to je CMYK, spadávka a orezové značky,
  • ako čerešnička je vizuálna identitu pre klienta – ak budeš vedieť prebrať zodpovednosť za celkovú vizuálnu reč, vyvážia ťa zlatom.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • skúsenosti s grafickým dizajnom – Skúsenosti u nich nemerajú rokmi ale výsledkami, tak smelo ukáž čo vieš,
  • vizuálne a estetické cítenie,
  • ovládať Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a Adobe InDesign na pokročilej úrovni (resp. iné programy, ktoré slúžia na to isté, nemusia byť od Adobe, ale Canva nestačí),
  • byť schopný/-á držať sa grafických guidliness, ale aj tvoriť grafiku z bieleho plátna
  • Zodpovednosť a samostatnosť, v ťažkej dobe home office-ov musíš vedieť narábať so svojim časom efektívne.

Čo ponúkajú?

  • super cool kolegov,
  • svoju šálku na čaj (i víno, veď v šálke nevidno, čo piješ),
  • havinka alebo dvoch v office 🐕,
  • flexibilný pracovný čas aj miesto,
  • nový office so skvelou polohou, na ktorom sme si fakt dali záležať,
  • účasť na konferenciách či inom vzdelávaní podľa výberu,
  • firemné telefónne číslo a notebook (aj monitor a myš ti dáme),
  • teambuildingy,
  • spoločné raňajky, večere, pivká…
  • na teambuildingy radi nosiaríbezlák, vianočku, lievance či chutné koláčiky – a to proste chceš!
  • možnosť pracovať na full time, half time, faktúru alebo akokoľvek chceš.

Typ pracovnej ponuky: TPP, živnosť, dohoda
Miesto práce: Bratislava
Dátum nástupu: 1. mája 2022

Plat: 7 do 11 € na hodinu, záleží od množstva odvedenej práce a tvojej šikovnosti
Email: jana(at)teapot.sk
Telefón: 0944 196 006
Webová stránka: https://teapot.sk/

Viac informácií o ponuke nájdete na: https://teapot.sk/hlada-sa-dizajner-2/