KAMERAMAN / STRIHAČ / TOUCHIT

Si nadšený/á pre svet videa a technológií? Máš vášeň pre kreatívny proces nakrúcania videa, strihu a postprodukcie? Do tímu TouchIT hľadáme kreatívneho kameramana a strihača!

TouchIT pokrýva všetky oblasti od SW a HW testov až po detailné analýzy a rozbor IT oblasti.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • nakrúcanie a strihanie videí,
  • postprodukcia na základe pripomienok,
  • tvorba virálneho obsahu na sociálne siete,
  • iniciatívne prichádzať s nápadmi na nový obsah.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • práca s kamerou a zvukovou technikou,
  • práca so strihacím softvérom,
  • práca so sociálnymi sieťami,
  • kreatívny a dynamický prístup,
  • možnosť byť osobne v redakcii v Bratislave.

Čo ponúkajú:

  • Skvelý tím v modernom technologickom magazíne,
  • spolupráca so skúsenou redakciou,
  • kontakt s najmodernejšími technológiami,
  • motivačné a férové ohodnotenie,
  • možnosť dohodnúť si formu úväzku.

Typ ponuky: DoBŠ / stáž / TPP
Miesto: Bratislava
Plat: 1000 € / mesiac (v závislosti od skúseností)
Kontakt: tburansky(at)touchit.sk
Viac informácií: https://touchit.sk/