ACCOUNT MANAGER / United technologies Group s.r.o

Staň sa súčasťou nášho inovatívneho marketingového tímu! V United Technologies Group s.r.o. získaš jedinečnú príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch pre veľkých klientov, rozvíjať svoje zručnosti a tvoriť budúcnosť marketingu.

United technologies group s.r.o. – je mladé marketingové oddelenie pracujúce pod hlavičkou technologickej firmy United Technologies Group s.r.o, ktorá združuje viacero veľkých firiem z rôznych segmentov. Tieto firmy sú našimi dlhoročnými klientmi a my ti dávame možnosť pracovať na nich spolu s nami 🙂

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • práca na viacerých pridelených projektoch,
  • on Page SEO na stránkach,
  • správa sociálnych sietí,
  • písanie článkov,
  • nastavenie vhodných komunikačných kanálov pre jednotlivé marketingové aktivity,
  • pripravovanie a aktualizovanie prezentácií,
  • aktualizovanie obsahu internetových stránok spoločnosti,
  • navrhovanie, koordinovanie, realizovanie a vyhodnocovanie marketingových kampaní v spolupráci s nadriadeným.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • predchádzajúce skúsenosti praktické/teoretické s marketingom PPC, SEO, social alebo grafická zdatnosť,
  • práca s programami ako (G. ADS, G. Analytics, GTM, BM, WP …),
  • schopnosť pracovať na viacerých projektoch,
  • vysoká vnímavosť a zodpovednosť.

Čo ponúkajú:

  • Práca z domu (100-%),
  • flexibilný pracovný čas,
  • rýchlokurz praktického marketingu,
  • možnosť stať sa súčasťou startupu abev.ai.

Typ pracovnej ponuky: Stáž
Miesto práce: 100% online
Plat: 4,6€ – 7€
Dátum nástupu: Júl 2024
Kontakt:
asistent(at)unitedgroup.sk
Telefón: 02 4848 4502
Web: https://www.unitedgroup.sk/