VIDEO EDITOR / DIRECTIONS, s.r.o.

Sme moderná jazyková škola s pestrou ponukou kurzov a programov, vrátane Jazykového Coachingu a vedeného samoštúdia. Na trhu pôsobíme už viac ako 4 roky, ponúkame kurzy v 10 jazykoch a náš tím tvorí vyše 20 lektorov. Aktuálne hľadáme zodpovedného a kreatívneho študenta na pozíciu video editora na skrátený úväzok alebo študentskú stáž. Pridaj sa k nám a využívaj svoje schopnosti v oblasti strihu videí a práce s AI nástrojmi z pohodlia svojho domova!

Directions, s.r.o. Sme jazyková škola, ktorá neponúka len bežné kurzy, ale aj iné programy, ako napríklad Jazykový Coaching či vedené samoštúdium. Na trhu sme už viac ako 4 roky, aktuálne ponúkame 10 jazykov a náš tím tvorí viac ako 20 lektorov.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • máš na starosti strih videí,
  • robíš s rôznymi AI nástrojmi (generovanie titulkov, shorts videí, automatické strihanie),
  • pridávaš titulky.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • znalosť aspoň 1 cudzieho jazyka (dva a viac výhodou) na minimálnej úrovni B2,
  • zodpovednosť,
  • dochvíľnosť,
  • chuť učiť sa,
  • kreativita,
  • práca s počítačom,
  • práca s audio-vizuálnym materiálom,
  • edit videí,
  • znalosť sociálnych sietí a Tik-Tok trendov výhodou.

  • Flexibilný pracovný čas (prácu si môžeš plánovať podľa seba),
  • online práca (pracuj odkiaľkoľvek na svete),
  • skvelý kolektív mladých šikovných lektorov,
  • výhodné platové podmienky a možnosť ísť stále vyššie, kariérne aj platovo,
  • možnosť privyrobenia si aj popri zamestnaní/škole (nemusíš to mať ako full-time job, môžeš si skvelo privyrobiť po práci či škole).

Typ pracovnej ponuky: skrátený úväzok / študentská stáž
Miesto práce: home-office
Plat: 3 – 10 € / hod.
Nástup: ihneď

Web: https://growni.sk/praca/directions-s-r-o-video-editor