VIDEO EDITOR / ELV.AI

Vstúp do sveta boja proti nenávisti a dezinformáciám s ELV.AI! Naša inovatívna start-up spoločnosť hľadá kreatívneho jednotlivca na pozíciu video editora. Ak máš vášeň pre tvorbu videí, ovládaš nástroje na strih a tvorbu grafiky a máš schopnosť písať pútavé texty pre sociálne siete, si ten pravý človek pre nás!

ELV.AI – je technologický startup, ktorý sa zameriava na boj proti nenávisti a dezinformáciám v online priestore. Vyvíja najmodernejšiu technológiu umelej inteligencie, ktorú kombinujeme s ľudskými moderátormi.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • produkcia videí,
  • postprodukcia videomateriálu,
  • tvorba základných grafických podkladov,
  • základný copywriting.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • ovládanie aspoň jedného programu na strih videí (adobe premiere, final cut, DaVinci resolve…),
  • ovládanie aspoň jedného nástroja na tvorbu jednoduchej grafiky (Canva, Figma, Photoshop…),
  • schopnosť písať krátke texty na sociálne siete,
  • schopnosť vytvárať originálne obsahy a prispôsobovať sa rôznym témam a štýlom,
  • flexibilita, samostatnosť.

Čo ponúkajú:

  • Možnosť kariérneho rastu,
  • veľká miera osobnej “tvůrčí” slobody,
  • flexibilná pracovná doba,
  • možnosť práce na diaľku,
  • skúsenosť s tvorbou personálneho brandu,
  • jednoducho vyskúšať si veci v praxi.

Typ pracovnej ponuky: Iné
Miesto práce: Bratislava
Plat: 0€dohodou
Dátum nástupu: ASAP
Kontakt:
info(at)elv.ai
Web: http://www.elv.ai