SOCIAL MEDIA SPECIALIST / Harton

Študuješ marketing a fascinujú ťa najnovšie trendy v online svete? Chceš sa zapojiť do dynamického sveta TikToku a prispieť k tvorbe obsahu, ktorý zaujme? Hľadáme junior social špecialistu, ktorý sa chce stať súčasťou nášho mladého a dynamického tímu. Ideálny kandidát by mal mať záujem o TikTok, rozumieť svetu sociálnych médií a mať kreativitu na rozdávanie!

Harton – sme hrdí na to, že môžeme pomôcť uznávaným spoločnostiam kreovať reklamné kampane a riešiť iné zložité komunikačné výzvy; vytvárame vlastnú marketingovú stratégiu pre každého klienta na základe jeho cieľov, časového rámca, rozpočtu, publika a trhovej situácie, so zameraním na výkonnostný marketing; tykáme si s digitálom, no klientom ponúkame vždy komplexné riešenia na kľúč.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • pomáhať pri vytváraní a realizácii stratégií pre TikTok kampane a spolupracovať s našimi klientmi na zaujímavých projektoch,
  • vymýšľať kreatívne nápady na TikTok videá, podieľať sa na natáčaní a postprodukcii,
  • community managment (kontrola správ a komentárov na sociálnych sieťach našich klientov),
  • pomáhať pri tvorbe obsahu na sociálne siete,
  • budovať PR našich klientov v online svete,
  • podieľať sa na brainstormingoch a kreatívnych zadaniach,
  • copywriting je určite obrovskou výhodou, môžeš sa podieľať aj na nových projektoch a prispievať buď formou blogov alebo rôznymi nápadmi na content.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • v prvom rade drive a chuť učiť sa nové veci,
  • dobrú gramatiku,
  • rozhľad v aktuálnych trendoch,
  • komunikatívnosť, samostatnosť a tímového ducha,
  • ochotu prinášať aj nové nápady a postrehy,
  • spoľahlivosť a zodpovednosť je pre nás kľúčová, pretože si vzájomne pomáhame a spoliehame sa na ľudí v tíme.

Čo ponúkajú:

  • Skúsenosť pracovať v tíme a pre zaujímavých klientov,
  • litre lahodnej akostnej kávy (od Espressa po Flat White), Coca Cola a super sladkosti, kedykoľvek si zmyslíš, vodná fajka je takmer každodenným rituálom,
  • najlepšie teambuildingy pri mori, na horách či pri akčných aktivitách,
  • Multisport karta, pre rozvoj nielen ducha ale aj tela, pretože ako sa hovorí „healthy body – healthy ghost“ 😀
  • možnosť pracovať aj na HO (podľa dohody),
  • v prípade spokojnosti na obidvoch stranách, možnosť pracovať full time a posúvať sa tak vyššie
  • a hlavne získaš prax v marketingu.

Typ pracovnej ponuky: Stáž
Miesto práce: Bratislava
Plat: 5€ / hodina
Dátum nástupu: ihneď
E-mail: milan.hurta(at)harton.sk
Tel: 0917 095 837
Web: http://www.harton.sk