STÁŽISTA / STÁŽISTKA / RTVS

Chceš naštartovať kariéru v médiách? RTVS hľadá stážistov na editovanie videí a tvorbu obsahu pre sociálne siete. Základná znalosť Da Vinci alebo Premiere je výhodou. Získaj skúsenosti, perspektívnu spoluprácu a staň sa súčasťou slovenskej verejnoprávnej televízie 🙂

Rozhlas a televízia Slovenska (skratka RTVS) je slovenská verejnoprávna, národná, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá zabezpečuje poskytovanie služieb verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • editovanie a postprodukcia videí,
  • v prípade záujmu, radi zapojíme stážistov aj do tvorby obsahu pre sociálne siete.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • znalosť práce s programom Da Vinci alebo Premiér na základnej úrovni.

Čo ponúkajú:

  • Perspektívne dlhodobú spoluprácu.

Typ pracovnej ponuky: stáž
Miesto práce: Bratislava
Plat: 100 € / mesiac
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Vicelová
E-mail: zuzana.vicelova(at)rtvs.sk
Tel: +421 904 700 788 ; +421 2 6061 1107
Web: https://www.rtvs.sk/