KOORDINÁTOR PROJEKTOV / METRO O.Z.

Občianske združenie METRO so sídlom v Martine hľadá stážistu na neziskové a fundraisingové projekty. Pozícia „Koordinátor projektov“ je určená pre študenta vysokej školy, ktorý má čas venovať sa popri štúdiu práci v rozsahu 10 až 20 hodín týždenne. Vhodné zameranie štúdia je z oblasti marketingu, nie je však podmienkou. Uchádzača všetko naučíme.

Združenie Metro Na Slovensku pôsobíme viac než 10 rokov. Naším poslaním je poskytovať poradenstvo, podporu a know-how neziskovým organizáciám, inštitúciám, rôznym iniciatívam, startupom a podnikateľom. Stojíme za komunikáciou renomovaných značiek, našou doménou sú komunikačné stratégie, marketingová komunikácia, sociálne médiá, príprava a riadenie grantov v kultúre, športe a cestovnom ruchu. Riadime vlastné neziskové aktivity a realizujeme aj expertné dobrovoľníctvo.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • práca na agende neziskových projektov,
  • príprava obsahu na sociálne siete,
  • komunikácia s partnermi,
  • štandardná administratíva.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • komunikatívnosť a dobrá gramatika,
  • práca so softvérom MS Word, Excel, Outlook.

Čo ponúkajú:

  • rôzne vstupenky a lístky na akcie.

Typ pracovnej ponuky: stáž
Miesto práce: Martin
Plat: 6,50 € / hodina
Pracovná doba: rozsah 20 hodín týždenne
Deadline na prejavenie záujmu: 3. novembra 2024
E-mail: koordinator(at)projektmetro.sk

Svoje CV posielajte na vyššie uvedenú e-mailovú adresu. Nástup možný už začiatkom novembra, po individuálnej dohode. Stáž trvá štandardne 6 až 9 mesiacov.