HR ASISTENT/KA / Neumann Consulting s. r. o.

Ak sa zaujímaš sa o prácu v oblasti HR, marketingu a employer brandingu, naša ponuka by ťa mala zaujať!

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá spojila niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorila  model služieb, ktorými denne poskytuje klientom efektívne riešenia.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • všestranná podpora kolegom, recruiterom,
  • telefonické komunikácia s kandidátmi,
  • tvorba contentu a vizuálov na našich sociálnych sieťach ktoré prispievajú k šíreniu značky,
  • administratívne, nevyhnutné činnosti ako, pošta, správa databáz, tvorba reportov, prezentácií, komunikácia s inštitúciami.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • skúsenosť s prácou s canvou/ picmonkey alebo iné,
  • aktívna práca so SM a záujem o sociálne siete,
  • schopnosť dobre a pútavo písať,
  • samostatnosť a veľká chuť pracovať a učiť sa,
  • komunikatívnosť, veľmi veľa telefonujeme, čiže pozitívny vzťah k telefonovaniu,
  • zodpovednosť, pracovitosť,
  • chuť vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. pracovný deň si u nás nevieš vždy na 100% naplánovať, a.k.a práca s ľuďmi:)
  • možnosť pracovať 2-3 krát týždenne, (minimálne 15 hodín týždenne).

  • U nás sa toho veľa naučíš a dostaneš priestor sa osobnostne rozvíjať a rásť.
  • Žiadne obavy z procesu zaškolenia, riešime ho individuálne a vždy Ti rady odpovieme a pomôžeme s čímkoľvek.
  • Teambuildingy, raňajky, opekačky, na ktorých nám bude veľmi fajn!

Typ pracovnej ponuky: na dohodu (brigády)
Miesto práce: Bratislava, Slovensko (pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Plat: 6 EUR/hod.
Nástup: máj 2024
Ukončenie výberového konania: 30.5.2024

Viac informácií:  https://www.profesia.sk/en/work/neumann-consulting/