KAMERAMAN / STARTITUP / Startitup

Hľadáme talentovaného a vášnivého kameramana a strihača videí, ktorý sa pridá k nášmu dynamickému a rastúcemu kolektívu. Ak sa cítiš byť kreatívnym jedincom so schopnosťou zachytiť zaujímavé a inšpiratívne momenty a zároveň ich transformovať do pútavých videí, sme presvedčení, že práve ty by si mohol byť tou správnou osobou pre túto pozíciu.

Startitup group vzniklo v roku 2014 so zameraním na startupy a lokálne biznisové témy, neskôr sa do spektra tém pridal aj lifestyle a spravodajstvo.V roku 2020 sa stal Startitup Group 5. najväčším mediálnym domom v slovenskom online priestore. Pod Startitup Group patria weby Startitup, Emefka, Interez, Odzadu, Fontech, Babské veci, Yimba a iné.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

  • práca s kamerou a strihom videí.

Požiadavky na kandidáta / kandidátku:

  • zručnosť v ovládaní profesionálnej kamery a strihových programov (napr. Adobe Premiere, DaVinci Resolve, After Effects, Photoshop, Lightroom),
  • fotografia,
  • kreativita a schopnosť vizuálneho vyjadrenia príbehov,
  • technická gramotnosť v oblasti zvukového a svetelného vybavenia,
  • schopnosť pracovať samostatne aj v tíme,
  • vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti,
  • flexibilita a schopnosť efektívne sa prispôsobiť rýchlo meniacim sa podmienkam,
  • záujem o oblasť médií, digitálneho obsahu a marketingu.

Čo ponúkajú:

  • Teambuildingy,
  • veľmi cenná prax do portfólia,
  • firemný barber,
  • čerstvé ovocie, káva a občerstvenie,
  • práca v najlepšom kolektíve.

Typ pracovnej ponuky: Stáž
Miesto práce: Bratislava – Petržalka
Plat: neplatená stáž
Dátum nástupu: ASAP
E-mail: hornacek(at)startitup.sk
Tel: 0907 2412 84
Web: http://www.startitup.sk