STÁŽISTA / Hype

 Ahoj! Sme Hype, digitálna marketingová agentúra a od roku 2014 pomáhame značkám meniť zadania na pútavé kampane. Narodili sme sa v digitále, dnes už však našim ideám nedávame hranice. Bavia nás inovatívne trendy, skvelé nápady a zlý humor a nič z toho sa nebojíme použiť.

Máme dobrých klientov a veľa práce, sme partnerom značiek ako 365.bank, OMV, Podravka, Danone či Koliby – Hriňovských mliekární. Nie sme agentúrou roka, ale radi sa ňou staneme – aj tvojou zásluhou. Koho hľadáme do tímu tentokrát?

Hype je reklamná agentúra so sídlom v Bratislave. V tom správnom pomere sa v nej miešajú naše dve najväčšie vášne: efektívny digitálny marketing a out of box kreatíva.

Koho hľadajú:

Pre našich klientov toho nerobíme málo. Pripravujeme social komunikáciu či performance kampane, tvoríme webstránky či identity, ale aj navrhujeme spoty či OOH. Hľadáme preto človeka, ktorý/á sa nebojí mať toto všetko pod palcom – niekoho, kto:

Náplň práce kandidáta / kandidátky: 

 • sa cíti byť doma v online, no vie sa hýbať aj v offline,
 • dokáže s chladnou hlavou zvládať horúce deadline-y.

Ak si to ty, daj nám o sebe rovno vedieť. 

Uchádzač by mal spĺňať tieto požiadavky:

Nikto vraj nie je dokonalý, ale radi sa s tebou k dokonalosti aspoň priblížime. Naša predstava je:

 • schopnosť manažovať ľudí a projekty,
 • komunikačné a prezentačné zručnosti,
 • pokročilá angličtina na písanej i hovorovej úrovni,
 • myslenie mimo boxov, hranolov, sfér a iných útvarov.

Čo ponúkajú:

 • Priestor na rast
  Čím lepší/a si ty, tým lepší sme my. Radi ťa posunieme vpred portfóliom klientov, na zadaniach ktorých môžeš napĺňať svoje projektové ambície, ale aj vzdelávaním či konferenciami podľa tvojho výberu, ale na náš účet,
 • Stobodová lokalita
  Keď nepracujeme z domu, sedíme na Štefanovičovej 18. To znamená trh na Žilinskej, langoše od Klárky, Bistro 24, chill v Radiohoode či celé mesto za rohom. A sme hneď pod stanicou, takže vlak kamkoľvek nikdy nezmeškáš,
 • Zaslúžené istoty
  Naša práca nás baví a spolupráce máme stabilné, takže sa nemusíš báť nedostatku zadaní či výziev,
 • Mladý a dynamický kolektív
  …ktorý búra inzerátové klišé o mladých a dynamických kolektívoch! Sme rovnako radi spolu ako bez seba, berieme sa vážne, keď sa práve neberieme s humorom a sme otvorení komunikácii na všetkých úrovniach. A máme Šoriho!

Typ pracovnej ponuky: Stáž (s možnosťou získania pracovnej ponuky v prípade spokojnosti)
Miesto práce:Bratislava, Štefanovičova 18
Dátum nástupu: Apríl (Flexibilný)
Web: https://www.hype.sk
E-mail: job@hype.sk