TVORCA & SPRÁVCA INTERNETOVÉHO OBCHODU V SHOPTET ALEBO WORDPRESS / JM Eurotool

Máte v sebe kúsok e-commerce kúzelníka? ‍Hľadáme kreatívneho a technicky zdatného nadšenca, ktorý sa stane srdcom a dušou  internetového obchodu JM Eurotool.

Koho hľadajú:

Náplň práce kandidáta / kandidátky:

Vytvorenie, nasledovná prevádzka a správa internetového obchodu:

  • vytvorenie internetového obchodu,
  • pridávanie nových produktov, úprava existujúcich produktov a skladovej dostupnosti produktov v internetovom obchode,
  • skúsenosti s multi vendor platformou výhodou,
  • skúsenosti s shoptet, wordpress alebo Magento výhodou,
  • základné kódovacie zručnosti.

osoba schopná navrhovať šablóny Online marketing:

  • propagácia výrobkov z internetového obchodu na instagrame, facebooku, google, youtube.

Uchádzač by mal spĺňať tieto požiadavky:

  • vyššie odborné vzdelanie,
  • vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa,
  • vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa,
  • anglický – Pokročilá: B1 a B2.

Spoločnosť používa:

  • Shoptet,
  • wix.com e-shop,
  • wordpress (woo commerce s Dokan plug-in).

Typ pracovnej ponuky: Pracovný pomer na neurčitý čas
Miesto práce: Bratislavská 5249/52, 917 02 Trnava, Slovensko
Plat: od 1 100€ do 1500€ za mesiac + dochádzkový bonus od 50 € do 100 € (Výška mzdy závisí od skúseností)
Dátum nástupu: ASAP
Email: jmeurotool@gmail.com
Telefón: +421 33 554 90 49