inspirED vol. 4 / Teach for Slovakia

InspirED – večer plný inšpiratívnych príbehov ľudí, ktorí prinášajú na Slovensko pozitívnu zmenu. Už vo štvrtok 18. februára 2021 sa vám vo štvrtej ONLINE edícii predstaví dvojica speakerov – Marek Madro a René Skácal.

Event z edície inspirED, ktorý je určený pre širokú verejnosť, je súčasťou vízie Teach for Slovakia. Tá bojuje za to, aby raz všetky deti mali šancu v živote uspieť. Preto spája a ďalej podporuje ľudí s líderským potenciálom a zápalom pre lepší vzdelávací systém.

O speakeroch

Marek Madro založil projekt Internetovej poradne pre mladých IPčko.sk. Po vypuknutí pandémie na Slovensku sa spolupodieľal aj na vzniku Krízovej linky pomoci, ktorá poskytuje poradenstvo v súvislosti s koronakrízou.

René Skácal je vyštudovaný psychológ, ktorý sa už počas štúdia sa venoval deťom a mládeži zo sociálne vylúčeného prostredia v nízkoprahovom centre. Tam uvidel obrovský potenciál detí, ktorým v jeho naplnení bráni úplne iná štartovacia čiara do života.

Registrácia a vstupné

Každý registrovaný účastník dostane sprístupnený link na event týždeň pred podujatím. Event môžete podporiť zakúpením dobrovoľného vstupného.

Viac o podujatí nájdete v oficiálnej udalosti na Facebooku.

Udalosť bola ukončená.

Dátum

feb 18 2021
Expired!

Čas

19:00 - 20:00

Viac info

Čítať ďalej

Miesto

Online
Kategória

Organizátor

Teach for Slovakia
Web stránka
https://www.facebook.com/events/917251312406596
Čítať ďalej

Pridaj komentár